2733
2739
عنوان

کدوم انگشتر نشون+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3966 بازدید | 145 پست
چقد پز میدی خجالت بکش اسی میگه 3تمن امدی عکس انگشترتو گذاشتی بعد میگی2تا النگو بهت دادن خیلی متاسفم ...

نه مشکل مالی ندارم 

مطمینم تا پنج سال دیگه بهترینا رو میخره

ناراحت نشدم عزیزم❤️

نه مشکل مالی ندارم  مطمینم تا پنج سال دیگه بهترینا رو میخره ناراحت نشدم عزیزم❤️

انشالله خوشبخت باشی همیشه ❤💝

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه مشکل مالی ندارم  مطمینم تا پنج سال دیگه بهترینا رو میخره ناراحت نشدم عزیزم❤️

من خودمم ایقد بقیع برای نامزداشون میخریدن و من نامزدم نداشت برام بخره  باز هیچ نمیگفتم.ولی دلم خوش بود که خونه داریم .بعد برام خرید 

ای تواَمانِ هربلا،ماهمه دراَمانِ تو...
2738
اولی

چه نازه این بخر 

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
ببین آخه پول نداره نمیتونم بهش فشار بیارم  بخدا اگه داشت بیشتر میگرفت

گلم اونا نگین داره اگر بریزه از نما میوفته

یه مدل خوشگل و سبک و بدون نگین برداری خیلی بهتره

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀