2733
2734
عنوان

کدوم انگشتر نشون+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3966 بازدید | 145 پست
ببین آخه پول نداره نمیتونم بهش فشار بیارم  بخدا اگه داشت بیشتر میگرفت

فشار نیار خب

نمایشی یه انگشتر سنگین بردار وزن کنند قیمت بگیره بدونه سلیقه تو ارزون نیست

بعد انتخاب دیگه ایی کن که قیمتش مناسب تر باشه ولی خیلی هم ارزون نباشه حله؟؟

یجور سیاسته زندگی مشترکه  

مبارکتون باشه،هر سه تاش قشنگه

میشه حدودا قیمت سه تا شو بگی؟

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كاش يكي. رو داشتم بهم ميگفت چجوري از اول بايد براي خودم ارزش قايل ميبودم

خودت باید عاقل می‌بودی

من مامانم بهم میگف 

ولی اهمیت نمی‌دادم . با خودم میگفتم ن بابا اینطور نی 

بعد جالب بود  هروقت میرفتیم خرید خودم دس میزاشتم رو گرونترینا 🤣🤣

خدایی دریغ هم نکردن. تا الان . چیزای سنگین گرفتن

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
میگن پشت حلقه است زیاد نازک نبود اونجوری که فکر کنید توی مغازه 

آره به عنوان پشت حلقه هم استفاده میشه

ولی بین این دو تایی که نشون دادی این بهتره

به نظرم یه سولیتر سبک با نگین شیشه ای مهم میتونی بگیری که به عنوان انگشتر نامزدی مرسوم تر هست

2728

اشتباه نکن عزیزم نداره عجله هم نکنه زندگی کلا بساز و بسوزه لااقل از اولش خودتو اینجوری عادت نده درسته شما درک میکنی ولی ایشون هم باید بدونه زندگی و تشکیل خانواده هرج داره نه دیگه با ندارم ندارم کع 

نه.  نگین اتمی هستن  بدون نگین حساب میکنن

اصلا هر نگینی باشه یا سنگ باشه همرو ازش جدا میکنن موقع فروش 

دیروز یه عروس دوماد اومدن طلافروشی سرویسش همین جوری بود میخواستن بفروشن گفت باید همه رو بکنم بعد حساب کنم 

وقتی ندارع چیکار کنم؟

اشکال نداره 

اگه میدونی واقعا وقتی داشته باشه جبران میکنه 

پس سخت نگیر گلم.  خودتم ناراحت نکن

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
2740
اصلا هر نگینی باشه یا سنگ باشه همرو ازش جدا میکنن موقع فروش  دیروز یه عروس دوماد اومدن طلافروش ...

درسته شما درست میگی . اما همه طلاها نه

ولی من عکس حلقمم گذاشتم

طلا فروش گف اینا نگین اتمی هستن کسر شده پول نگینشون 

نمیدونم وااا

اصلا هر نگینی باشه یا سنگ باشه همرو ازش جدا میکنن موقع فروش  دیروز یه عروس دوماد اومدن طلافروش ...

اره منم به فروشنده گفتم قیمتش زیاد نمیشه

چون مامانم طلا شو میخواست بفروشه رفته بود نگین هارو آب کرده بودگفت بدون نگین حساب میکنیم

مبارک باشه چند گرفتید ؟

حلقه چند وجهی رو تو گرمی ۲۹۰۰ گرفتیم ۱۵ میلیون (الان ک دیگ خدا تومن شده)

پشت حلقه رو تو گرمی ۲۷۰۰ گرفتیم ۷ تومن

2706