2737
2734

۲ سال و نیمشه و اصلا همکاری نمی کنه میریم دسشویی جیش یا پی پی نمیکنه به هیچ وجه ، همینکه میایم بیرون رو فرش یا تو خونه جیش میکنه ، هر راه و روشی رو هم استفاده کردم اصلا رو قصریش هم نمیشینه ، شمع بردم دسشویی که براش جذاب باشه انکار فقط دوست داره بازی کنه ، دیگه خسته شدم هیچ امیدی ندارم ، امروز هم تو خونه جیش کرد هم پی پی 

لطفا تجربیاتتونو بگید 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش از این لگن فانتزی خوشگل موشگلا بخر شاید خوشش اومد 

خواهر زاده من برای پی پی براش براش گرفتن میترسید بشینه رو کاسه توالت

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2731
2740

دختر من دو سال و چهار ماهش بود، دو هفته هم طول کشید تا یاد گرفت، شو رت آموزشی پاش کن خونه رو نجس نکنه

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

من یه بار که خیلی دیگه ناامید شده بودم 

دست به دعا شدم 

گفتم خدا کم آوردم خودت درست کن 

بعد درکمال ناباوری پیشرفت کرد و کم کم درست شد

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚

پسر منم دو نیم سالشه چند روزیه دارم از پوشک میگیرم میبرمش سرویس فقط جیش می‌کنه 

پیپی رو فقط باید پوشکش کنم که بکنه ☹️ خسته شدمممم 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨

همچین نوشتی فکر کردم دخترت 4 5 ساله اس!!! 

چه عجله ای داری تا ۳ سالگیش وقت هست من خودم دخترمو ۲ سال و ۷ ماهگی از پوشک گرفتم فکر میکردم خیلی سخته یکی از استرسام بود یبار پوشکش تو خونه تموم شد تا همسرم بیاره چند ساعتی بدون پوشک بود یبار جیش داشت خودش رفت تو دسشویی جیش کرد ولی شلوارشو پایین نکشید فهمیدم که من فکر میکردم دخترم هیجی حالیش نمیشه اگه پوشک نباشه و بدونه جیشش میریزه رو زمین خودشو نگه میذکداره بره دسشویی اونجا بود که از پوشک گرفتمش بهش گفتم اگه جیش داشتی بگو شلوارتو دربیارم بعد بری دسشویی جیش کنی بعد از اون فقط دو سه بار گاهی که خیلی حیش داشت جیشش ریخت و تمام.. هیچوقت دیگه کثیف کاری نکرد

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
2706