2737
2734

تعریف دکتر فاضل رو خیلی شنیدم. دکتر پیمان خییلی عجله ای کار میکنه. ویزیتهاش رو زمان گرفتم دو دقیقه و ده ثانیه ای تموم میکنه و بعدم بلند میشه از جاش یعنی برو بیرون...بیمار میمونه و کلی سوال

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
علیرضا پیمان یا محمدرضا پیمان؟

علیرضا 

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

خیلی ادم رو دودل میکنه. و مدام میگه چشمی که عمل بشه نزدیک بینش  روووز به روز بد و بد ترر  میشه و برای نزدیک بعد از ۴۰ سالگی باید عینک نزدیک بزنن  . نمیدونم راسته یا نه

2740
علیرضا 

من تعریف محمدرضا پیمان رو شنیده بودم 

حالا نمیدونم موندم برم کدوم دکتر آخه ۲۱ سالمه بعضی از دکترا میگن باید ۲۵ ب بالا عمل کنی برای همین گفتم یه دکتر خوب انتخاب کنم دیگه هرچی اون گفت

خیلی ادم رو دودل میکنه. و مدام میگه چشمی که عمل بشه نزدیک بینش  روووز به روز بد و بد ترر   ...

والا منم شنیدم اما من تا ۲۰ سال دیگه حوصله ندارم چشمام ضعیف باشه واقعا😐😂

من تعریف محمدرضا پیمان رو شنیده بودم  حالا نمیدونم موندم برم کدوم دکتر آخه ۲۱ سالمه بعضی از دک ...

زوده‌ . درجه  چشمات چنده؟؟؟؟

زوده‌ . درجه  چشمات چنده؟؟؟؟

من کلا از ۱۲ ۱۳ سالگی چشمام ضعیف شد ولی اصلا عینک نزدم 

الان شده ۲.۷۵ ولی خیلی ضعیف شده اصلا از دور کسیو نمیبینم چشمام حالت دو بینی داره اخیرا خیلی بد شده آستیگماته 

چند وقت پیش چشم پزشکی بودم هر شیشه ای میزاشت تاثیری نداشت نمیدونم چه حالتیه اینجوری

خودم نه. ولی چندین مورد از دوستان و نزدیکانم عمل داشتند با ایشون. تجربه، حوصله و دقت بالایی دارند.

عزیزم از اطرافیان کمترین سنی ک عمل کردن چندساله بودن؟

من ۲۱ سالمه گفتن زوده

2706