2733
2739
عنوان

از یکی تو سایت خیلی بدم میاد

219 بازدید | 16 پست

یه مرضی هم گرفتم میرم تاپیک هاشو نگاه میکنم مشکل روانی داره درباره مشکلات زندگیش تاپیک میزنه ولی خیلی اغراق می‌کنه جواب هیشکی هم نمیده اینقدر دلم میخواد چندتا فحش بهش بدم بگم درست بردار ازین مسخره بازی و حماقتت😐😐

چکار کنم دیگه تاپیک هاشو چک نکنم؟🤕

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

من از سه نفر تو این سایت متنفرم

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وای نکنه همونیه که منم ازش متنفرم 😑😑😑به طور اغراق آمیز از مشکلاتش میگه روانیه سادیسمیه اونم جواب هیچکس و نمیداد ولی من چک نمیکنم تاپیک هاشو 🤣😂

درخواست دوستی رد میکنم 
تک تیرانداز چوسان قدیم رو بگو خلاصش کنه

وااای کاش میرفت از سایت روانم رو بهم ریخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
وای نکنه همونیه که منم ازش متنفرم 😑😑😑به طور اغراق آمیز از مشکلاتش میگه روانیه سادیسمیه اونم جواب ...

نمیدونم شاید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706