2733
2734
عنوان

دعوا بین من و نامزدم

164 بازدید | 10 پست

یک ساله با هم عقدیم 

اون بدون اجازه من با مامانش مسافرت میرن همه جا میگردن عشق حال میکنن خیابون اصلا منم عین خیالش نیستم هر کاری عشقش کشید میکنه مامانم میخواست بره خونه قومشون منم همراش رفتم زنگ نامزدم زدم اجازه نداد ولی مامانم تنها بود مجبور شدم برم هر چی پیام زنگ زدم جواب نداد الانم داشت با دوست دخترش حرف میزد اشغال بود 

با دختر دایش رل بود چون دختر دایش اونو نخاست آمد منو گرفت 

چیکار کنم کمک کنید حالم بدم اعصابم خورده 

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هر چی میگم اشغال بودی میگه نه من که اشغال نبودم

از کجا میدونی داشته با دختر داییش حرف میزده؟

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2740