2733
2734

به قدری حالم بده 

به قدری این چند بهش فکر میکنم 

دارم به زور ادامه میدم 

نمی‌خوام دیگه 

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  

نکن

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی خدا بهت آرامش بده 

پاشو یه وضو بگیر لطفا یه حدیث کسا بخون قول میدم حال دلت بهتر بشه 

الهی شکر که ظاهرا خودت میدونی خودکشی عاقبتش وحشتناکه

لطفا اگه غسل نداری برو یه غسل بکن و یه کار معنوی انجام بده 

اون شیطونکی که چسبیده پشت گردنتو زر زر میکنه رو بکن پرتش کن اونور

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
2738
میخای حرف بزنیم!؟

پر حرفم و حرفی ندارم 

فقط به همین فکر میکنم 

چون خستم 

خیلی روحم خستس

نمیخام بگم که خودکشی کنی خدا چوب تو استینت میکنه میری جهنم مستقیم تو اتیش میسوزی و حالت بدتر میشه و از این چیزا 

از یه بُعد دیگه میخوام برات بگم .

نمیدونم چه مشکلی یا مشکلاتی برات پیش اومده یا رو هم تلنبار شده و کاسه صبرت داره لبریز میشه 

ولی قطعا چیز کوچیکی از دیدگاه تو نی

تو اون روزا پشتم کسیو ندیدم جز خدا🌱.
نمیخام بگم که خودکشی کنی خدا چوب تو استینت میکنه میری جهنم مستقیم تو اتیش میسوزی و حالت بدتر میشه و ...

و تموم تلاشتو کردی که حل کنی همه چیو ولی بعضی وقتا انقد گیر میشن روت و کنترلش از دستت خارج میشه حتی ممکنه سر یچیزایی بخشی از خودتو از دست بدی ، بخشی از خودت که نوجوون و نونهال بوده=) بوده و هست حرف زدی و نشنیدنت و هی خودخوری کردی و از این ذره ذره ریختی و هردفه که ریختی وایسادی شاید درست شه و یموقع هایی بهتر شد یموقع هایی بدتر

موقع هایی ک نیاز داشتی بغل شی و یکی درکت کنه هیشکی نبود هیشکی! و حتی شبایی رو گذروندی که از مرگ برات بدتر بوده

ولی ببین! بازم اومدی جلو گذشت اون روزا نموند این روزام میگذره نمیمونه 

میگن درد تا درسشو بهت یاد نده از بین نمیره

۲ روز خوبی روز ۳ ام باز حالت بد میشه و زور میزنی که خوب شی 

ولی اون مشکلا و محیط مونده هنوز و چیزایی که باهاشون باید بجنگی زندگی هیچوقت اسون نبوده

یه سراشیبی رو به بالاس 

بعضی وقتا یه دیوار بتنی هست هرچقد بخای پسش بزنی و بترکونیش که ادامه مسیر رو بری خسته تر از قبل میشی و حالت بد میشه

ولی وقتی ببینی دوطرف دیوار بتنی بازه میتونی دور بزنی دیوار رو و ردشی! زندگی ام همینه

تو نمیخای بمیری درواقع میخوای از این شرایط دور شی و نباشی تو این موقعیت! خدا مارو اورده اینجا به حال خودمون ولمون نمیکنه که

خودشم بارها گفته:) منم یسال پیش حالم عین تو بود فک کردم اخرشه ولی باز وایسادم از خودش خواستم کمکم کنه

الان ۳۶۰ درجه زندگیم عوض شده

این اخر راه نیست:) بجای اینکه خودتو بزنی بترکونی چوب تو استین زندگی کن.

صبرکن یه فرصت دوباره به خودت بده:) مطمئن باش خدا ردیفش میکنه برات:)💙

تو اون روزا پشتم کسیو ندیدم جز خدا🌱.
و تموم تلاشتو کردی که حل کنی همه چیو ولی بعضی وقتا انقد گیر میشن روت و کنترلش از دستت خارج میشه حتی ...

مرسی از حرفای‌ قشنگت حتما بهش فکر میکنم