2737
2739

ببین من خوندم ولی متاسفانه هیچ وقت مداومت نداشتم 

که بخوام الان بگم، ولی پدرم چندین ساله میخونن توی زندگیش هم هیچ وقت لنگ نمونده 

اما برای حاجت مادی با خوندن نماز استغفار حاجت گرفتیم، سرچ کنین دستورالعملش میاد 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه مدت مستمر میخوندم برای حاجت خاصی نبود فقط از لحاظ روحی خیلی بهش احتیاج داشتم ولی روزی و برکت تو زندگیم زیاد شده بود و خیلی اتفاقات خوب دیگه افتاد ولی یه شبش برای یه نیت خاص خوندم که خداروشکر فرداش انجام شد 

💑=👧👧🧒
2731

استارتر تاپیک آخرم رو ببین توسل هست اونجا رو لایک کن فقط اگر صد صلوات میفرستی

متنشو بخون قطعا حاجت میگیری

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید