2733
2739

ببین داریم جدا میشیم . همسرم میگه من اینو نمیخوام . از من متنفره . ولی از اون ور میریم مشاوره میگی بیا خونمون. یا رسیدی زنگ بزن . بعد رفته بودم خونه اشون . می‌گفت بیا شام . بیا نهار . بیا صبحونه.  خوراکی برام میخرید . تو همین دوران که به مشاوره گفته بود منو نمیخاد . بعد دیروز زنک زده به بابام من بمیرمم اینو نمیخوام بگو ولم کنه . بعد نیم ساعت بعد زنگ زده با مهربانی تمام برو یجا دیگه وقت بگیر ببین میشه زندگی کنیم . بعد دوباره تو اس مس میگه . این سری بیا بگو منم اینو نمیخام زودتر تموم بشه🤦🤦🤦🤦🤦 شما می‌فهمید چه مرگشهههههههههههه

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مودیه 

خستم کرده . یا تو میخوای یا نمیخوای این ادها چیه دیونه شدم

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
2728
رفتار تو این اجازه روبهش داده اگه نمیخوای زندگی کنی باحرف اون نرو خونش

چون تا خونه ای خودمون راه زیاده .مجبورم شب بمونم . خطرناکه 

همه ی اینارو به مشاور بگو شاید اون فهمید🤦

با مشاوره هم دعوا کردهه

2738
دو دله خودشم نمیدونه چی میخواد

بخدا . اون سری بهم گفت نرو . بعد من اومدم چون اصلا نگام نمی‌کرد.  لعنتی تو داری التماس میکنی نرو . پس چرا اصلا نگام نمیکنیییی

دیده زیاد دم دستی . بگو منم کسیو که منو دوست نداره و نمیخواد نمیخوام.

محبتی ازش قبول نکن. خونش نمون به سختی برگرد خونه بابات ولی محبتشو نخواه کم محلی کن خودتو ناراحت بگیر. غر بزن بگو اینم  شانس من بود . یه مدت اینطور تاکن بلکه بیدارشه بخودش بیاد

وقتی میمونی رابطه هم دارین؟چی میگه بهت

نه بابا اصلا دستم بهم نمیزنه بخدا میگههه بمون هزار بار میگه ولی دستم بهم نمیزنه

2706