2737
2739
عنوان

یک میلیارد و نیم میدید به خونه ۸۵ متری

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 97 پست

الان این و میخرم . اگر باز پاییز پول دستم اومد و این و نپسنیدم میفروشم و  یکی دیگه رو میخرم.

الان هیچ کس پولی که میتونه باهاش یه واحد هرچند کوچیک و بخره رو همین جوری نمیزاری بمونه حالا تا چند ماه بعد! 

خیلی هارو دیدم و شنیدم که پول و نگه داشتن و خونه گرون شد و اینا هم پادرهوا موندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی میتونیم با ششصد میلیون سر کنیم بعدش 

شغل همسرتون چی هست؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2731

حتما بخر.میدونی دلار طی دوماه چقدر بالا رفته دلار که بالا میره همه چی بالا میره.خونه ی جور سرمایست

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
شوهرت کار نداره ؟ 

چرا داره ولی کارش سرمایه بالایی میخواد یعنی بیاد از ششصد دویست تومن بده یه ماشین با مابقیش که نمیشه کاری کرد 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
2738

قوربون تک تکتون برم برام دعا کنید از مستاجری خسته شدم دستتون رو میبوسم

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
شغل همسرتون چی هست؟

تاجر میوه 

6میلیارد.  دادم. هفته پیش.   دو تومن چکش واسه یکشنبه صبح😄

الهی مبارک باشه خیر ببینی 

حتمن بخر 

ولی بگو کجایی که قیمتا انقد خوبه مام میخوایم عوض کنیم خونه رو اگه بفروشیم با همین متراژ گیر نمیاد با قیمت مناسببب🥲🥲💔

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫

بله بخر

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
حتمن بخر  ولی بگو کجایی که قیمتا انقد خوبه مام میخوایم عوض کنیم خونه رو اگه بفروشیم با همین مت ...

ببخش نمیتونم بگم اینجا یه خونه عین کاخ رو میشه پنج میلیارد گرفت اینب که من دیدم کلنگی هست ولی سر میکنم 

2706