2737
2739

من هفته پیش بلیط یه جایی که درحالت عادی برامون ۱ میلیون تموم میشد رو رایگان از دوستم گرفتم ازاون موقع به بابام گفتم که این هفته میتونی بیای بریم و اون گفت باشه حتما کل هفته با ذوق عکساش رو براش می‌فرستادم تا اینکه درست لحظه ای که باید بریم به من گفت نمیاد کاراش سنگین شده حالا من فقط چند روز خونه ام بعدش هم دانشگاه دارم هم سرکار بخدا پژمرده شدم

آیدا هستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب خودت ومادرت برید

خب همین دیگه دوساعت واقعا التماسش کردم گفت نمیاد و باید شام بزاره شامو بهونه کرد 

داداشمم میگفت دوره 

جایی هم نیست که تا آخر شب دوستی چیزی بردارم ببرم به هرحال محدودیت دارن

آیدا هستم  
حتی گریه کردم گفتم بیایید بریم به مامانم گفتم لااقل تو بیا  انقدر ناراحتم کردن بعد میگن نه تو ...

هعی

ن واقعا ناراحتی دارع

دوستی کسی رو نداری باهم برین؟

دخترعمو دختر خاله؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
هعی ن واقعا ناراحتی دارع دوستی کسی رو نداری باهم برین؟ دخترعمو دختر خاله؟

اخه تاشب کمتر دختری اجازه داره بیرون باشه بعدم من هربار میرم بیرون عذاب وجدان میگرفتم ک خانوادم تو عمرشون اینجا نرفتن بعد من ازشون پول گرفتم اومدم تفریح حال‌ام که میخواستم باهم بریم یه جا بابامو درک کردم گفتم از هفته پیش قطعی به من گفتی باشه ولی چون سرکاری میگم توهینی ولی مامانم چی میگه داداشم چی میگه 

نه متأسفانه دخترای فامیلمون ازدواج کردن یا اینکه دورن ازما نمیان

آیدا هستم  
2740
اخه تاشب کمتر دختری اجازه داره بیرون باشه بعدم من هربار میرم بیرون عذاب وجدان میگرفتم ک خانوادم تو ع ...

اخی عزیزم

انشالله بابات کاراش جفت و جور میشه میاد غصه نخور

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را