2733
2739
عنوان

از خودم متنفرم خیلی بی عرضم

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 38 پست

منم همینطور ،بی عرضه،بی زبون،بشدت بی اعتماد بنفس،ارتباط عمومی ضعیف،گریزون و ترسون از اجتماع ... ،وسواس فکری ،افسردگی استرس اضطراب اینام دارم ،نابودم تو ۲۸ سالگی و مجرد ،اینا زندگی برام نزاشت با اینکه دختر بااستعداد و خوبی بودم و شرایط مم خوب بود به هیچ جا نرسیدم بخاطر اینا ،زندگی م درست نکردم ختی و کلی عذاب و اذیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم اتفاقا کتابای اینجوری خیلی دوست دارم بخونم  ولی مشکل من درونیه و از خودمه چون واقعا ...

چقدر مثل منی؟دقیقا عیییین همینا که گفتی منم هستم حس ناامیدی از خودم دارم

وَ قُل رَبِّ انزِلنی مُنزَلاً مُبارَکاً.صلوات
2731
عزیزم این کتابو کجا میتونم پیدا کنم 

گلم هم چاپیش هست ، سعی کن ترجمه خوب بگیری ، اسم خارجی کتاب هم good feelings هستش ، تو cast box هم سرچ کنی صوتیش میاد .

کتاب چهار میثاق هم خیلی خوبه ، توسعه فردیه 

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊                               
منم همینطور ،بی عرضه،بی زبون،بشدت بی اعتماد بنفس،ارتباط عمومی ضعیف،گریزون و ترسون از اجتماع ... ،وسو ...

کاش درمانش میکردی ...فک میکنم همش از کمبود اعتماد به نفس میاد 

منم همینطورم ...

حالا من اینارو بهت گفتم مثل خودت درگیرم ، حتی با وجود اینکه احتمالا سنمم بیشتره ازت ، ولی روی خودت کار کنی ، کتاب بخونی و ...به خودت میای میبینی کلی تغییر کردی 

حالا من اینارو بهت گفتم مثل خودت درگیرم ، حتی با وجود اینکه احتمالا سنمم بیشتره ازت ، ولی روی خودت ک ...

امیدوارم واقعا چون انقدررر خودخوری میکنم از درون نابود میشم 

شما خیلی بهتر شدی؟

2740
منم همینطورم ...

اصلا اعتماد بنفس ندارم همش میترسم سوتی بدم نمیدونم چرا فکر میکنم بااااید کامل باشم شاید برای اینکه تمسخر دیگران آزارم میده حالم مخصوصا این روزا خیییلی بده

وَ قُل رَبِّ انزِلنی مُنزَلاً مُبارَکاً.صلوات
امیدوارم واقعا چون انقدررر خودخوری میکنم از درون نابود میشم  شما خیلی بهتر شدی؟

سن که میره بالا اعتماد به‌نفس هم بیشتر میشه معمولا ، آدم یه چیزایی تو زندگیش میبینه که دیگه کمتر سخت میگیره .

الانم با اضطراب و ...درگیرم اما نسبت به دهه ۲۰ زندگیم بهتره اوضاع 

اصلا اعتماد بنفس ندارم همش میترسم سوتی بدم نمیدونم چرا فکر میکنم بااااید کامل باشم شاید برای اینکه ت ...

دقیقااا منم و همش فک میکنم الان یارو تو دلش منو مسخره میکنه حتی اگه اینجوری نباشه 

و از درون هی میزنم تو سر خودم که تو چقدر بد و بی عرضه ایی و خلاصه هرچی بدی هست میذارم رو خودم 

اصلا اعتماد بنفس ندارم همش میترسم سوتی بدم نمیدونم چرا فکر میکنم بااااید کامل باشم شاید برای اینکه ت ...

چندبار سعی کن از قصد پیش بقبه اشتباه کنی ، یه کار غیر معمول کن ،آدم‌ها رو کسایی ببین که بیشتر ازینکه حواسشون به تو باشه ، به فکر خودشونن فقط 

اینا راحته نوشتنش، واسه خودمم چالشه ولی امتحان کن

سن که میره بالا اعتماد به‌نفس هم بیشتر میشه معمولا ، آدم یه چیزایی تو زندگیش میبینه که دیگه کمتر سخت ...

این جمله رو مامانمم میگه 

امیدوارم کاملا رها بشین و اظرابتون هم درست بشه 💜

2706