2733
2739

یکم لپ دارم میخام آب شه یک هفته رو رد کرده رژیم دارم و باشگاه ولی تغییری ندیدم

بنظرتون چقد طول میکشه صورت لاغر شه چند هفته🥲

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم

۴۰ روز قند و شیرینی و شکلات رو حذف کن به وضوح لاغر میشه صورتت

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی زیاد وزن کم کردم 

صورتم خیلی تپل و چاق بود و غبغب داشتم 

ولی الان هنوزم لپ دارن 🫤😂البته لپ نه گونه دارم بیشتر

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2731

اونایی ک لاغر میشن و صورتشون اخ نمیگه بنده برگزیده خدا هستن

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2738
چطوری گلم

عزیزم من وزنم خیلی زیاد بود عمل کردم 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻

توی شیر درحال جوش سرکه بریز.

سه دقیقه بعد بهت پنیر میده.

پنیرشو جدا کن

اون آب رو بذار توی یخچال.

هرروز یکی دولیوان ازش بخور.

روغن غذاهاتم کم کن.

ورزشتم داشته باش.

سریع آب میشه

اگه می خوای از پنیرشم استفاده کنی واسه اینکه لیز نشه نمک بهش بزن.

عه تویی😍😍😍 لنتی تو خیلی جذابی که صورتت پره و قشنگ کوچولوی منننننن😘😘😘😘 کفران نعمت نکن بخدا ...

ممنون عزیزم🥲

ولی اصلا زیاد رضایت ندارم از صورت تو پر و..یکم جمع جور شه عالی میشه

توی شیر درحال جوش سرکه بریز. سه دقیقه بعد بهت پنیر میده. پنیرشو جدا کن اون آب رو بذار توی یخچال. ...

همه اینا رعایت میکنم امیدوارم زودتر جواب بده عزیزم

توی شیر درحال جوش سرکه بریز. سه دقیقه بعد بهت پنیر میده. پنیرشو جدا کن اون آب رو بذار توی یخچال. ...

وای این دستوری دادی حالمو بد کرد

خیلی بو بد میده چجوری میتونین بخورین

😷

2706