2733
2734
عنوان

❌لطفاً نپرسید به شما مربوط نیست❌

237 بازدید | 15 پست

به شما چه ارتباطی داره که دختر/پسر فلانی کنکورشو خوب داده یا بد داده قبول شده یا نشده 

اصلا به شما ارتباطی نداره سوال نپرسید 

حال کنکوری هارو بد نکنید 

کنکوری نیستم

ولی افرین👏🏻👏🏻

فرهنگش کاش جا بیفته!

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاش کسی که میپرسه حداقل علم راهنمایی کردن رو داشته باشه!!!! 

اونایی میپرسن که تو زندگی خودشون موندن

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2738

بخدا عین خیالمم نیست که بخوام بپرسم

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

گاهی وقتها رفتار بد با کنکوریا نتیجه ی رفتار بد پدرمادراتون با کنکوریای فامیله. مثلا همسر برادر من یه عمر همه رو مسخره میکرد و تو کار همه فضولی میکرد الان دخترش کنکور داده قبول نشده ولی به همه میگه  دبیرستانیه داره درس میخونه

ما که از هیچکی حتی برادرزاده ها نمیپرسیم.

دیدیم صبح زود روز اعلام نتایج خودشون زنگ زدن گفتن چه رشته هایی رو اول بزنیم با فلان رتبه.

البته ممکنه خانوادشون فکر کنن ما اهمیت نمیدیم که نمیپرسیم. اما در واقع خواستیم فضول نباشیم

اشکالش چیه ؟  کنکور که سوال خصوصی نیست  چرا بچه دار نمیشی  خواستگار داری یا نه&nbs ...

خصوصی نیست؟

چه فرقی با سوالای دیگه داره زندگی و اینده شخصه و اصلا به هیچ کسی ربطی نداره اگه دوست داشته باشه خودش میگه با پرسیدن فقط نگرانی و حال بد طرفو بیشتر میکنن

2706