2737
2734

یا خیلی کوچیکن ؟ همه بیمارستانا سرهمی قبول میکنن یا گیر میدن ؟ من بلوز شلوار نخریدم 🤔 سایز یک خریدم اونم رنگی رنگیه 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

سرهمي اونم برا نوزاد تازه دنيا اومده اشتباه محضه 

حتما برو جدا بخر

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرهمي اونم برا نوزاد تازه دنيا اومده اشتباه محضه  حتما برو جدا بخر

دیگه حال ندارم واقعا 😃 ماه هشتمم هنوز بازم کارام مونده 

خیلی اذیت میشه بچه ؟ 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
2728
بچه های من ۲و۴۷۰ و ۲و۷۰۰ بودن. ازین ستا پوشوندم براشون بزرگ بود یکم

عزیزم بیمارستان گیر نداد؟ 

خدا حفظشون کنه 🤱🏻😍

دیگه حال ندارم واقعا 😃 ماه هشتمم هنوز بازم کارام مونده  خیلی اذیت میشه بچه ؟

بچه نه اما خودت ممكنه بچه رو اينور اونور كني استخوناش توهم قلنج بشه 

حال چيه پاشو🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
عزیزم بیمارستان گیر نداد؟  خدا حفظشون کنه 🤱🏻😍

بيمارستان برا من كه سر اولي خودش لباسو دور پيچ داد 

ولي عوض كردنو اينا با خودته اذيت ميشيا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بيمارستان برا من كه سر اولي خودش لباسو دور پيچ داد  ولي عوض كردنو اينا با خودته اذيت ميشيا

فقط میخوام از بیمارستان بیاییم خونه در همین حد تنش کنم 😃 

لباس سایز یک خریدم ولی سفید برنداشتم ک بخوام با خودم ببرم بیمارستان، فقط سفید دوسدارم برا بیمارستان 

ینی میگی ی دست بلوز شلوار سایز صفرم بخرم اره؟ 

2740
فقط میخوام از بیمارستان بیاییم خونه در همین حد تنش کنم 😃  لباس سایز یک خریدم ولی سفید برنداشت ...

نظر منه بخري چون يك روزو بيمارستاني حد اقل 

1
5
10
15
20
25
30
35
40