2737
2739
عنوان

خبربارداری به خانواده شوهر

132 بازدید | 13 پست

دیشب رفتیم خونه پدرشوهرم بهشون خبربارداری بدیم، یه لباس نوزاد گرفتیم و توی باکس گذاشتیم که سورپرایز بشن، همسرم کلیییییی ذوق داشت و خوشحال بود، منم خوشحال بودم، همسرم میخواست از واکنششون فیلم بگیره من گفتم بیخیال نمیخواد. همسرم تنها فرزند پسر خانواده ست و فکر میکردیم کلی خوشحال بشن، مادرشوهرم جعبه رو که باز کرد خیلی سرد و بی احساس گفت حامله ای؟ بعد یه تبریک خشک و خالی گفت و تمام، همسرم خیلییییی تو ذوقش خورد و ناراحت شد، بهم گفت مثل اینکه فقط خودمون براش ذوق داریم، منم خیلی ناراحت شدم از رفتارش، مادرشوهرم از من زیاد خوشش نمیاد ولی فکر نمیکردم دل پسرش رو بشکونه

فداسرت بابا همینکه شوهرت ذوق داره شکر خدا کن

شوهر من هیچ حسی نداشت 😂

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مهم خودت و شوهرته که خوشحالید

نظر بقیه اصلا برات مهم نباشه

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚
2740

مهم خودتون هستین 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ربطی به اینکه از تو خوششون نمیاد نداره کلا انگار ابراز احساسات بلد نیستن. خانواده شوهرمنم اصلا ذوق نکردن. تازه همون لحظه مادرشوهرم بهم گفت برو سقطش کن گفتم واااا چرا گفت هنوز خیلی بچه این. و این در حالی بود که هر دوتامون ۲۹ سالمون بود!!!! ولی الان عااااااشق بچم هستن

برا بارداری بعدی اصلا بهش نمیگم

درسته ذوق داشتین ولی خدایی این کارا چی بوده باکس و فلان برای سورپرایز خود شوهره نه خانوادش باید الکی ادا میومدن دلتون نشکنه ولی خب کم هستن خانواده هایی که اونجوری که شما تو ذهنتونه ذوق کنن نمیشه گفت از بدیشونم هست خب شما یکم انتظارتون از عکس العملشون بالا بوده.. خانواده شوهر من خیلییییی خوشحال شدن میدونستیم خوشحال میشن ولی واقعا انتظارمون درحدی نبود که باکس و این داستانا درست کنیم

ما رومون نمیشد اصلا بریم.. شوهرم بهشون تلفنی گفت اونام شبش اومدن خونمون مادرشوهرم اومد بغلم کرد و تبزیک گفت بقیه هم همینطور بعدم دورهم نشستیم و مسخره بازی دراوردیم و تمام

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
ربطی به اینکه از تو خوششون نمیاد نداره کلا انگار ابراز احساسات بلد نیستن. خانواده شوهرمنم اصلا ذوق ن ...

آره والا مادرشوهر پدرشوهر منم ذوقی نبودن

ولی دنیا که اومد مهرش نشست به دلشون

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم