2733
2734

من که افتضاح 

در ظاهر خوبن اما هیچکدوم از هم خوششون نمیاد

شوهرمم که همش بهانه گیری از خانوادم

در حالی که خودش خانواده به دردنخوری داره کلا

رفتار خوب زیاد داره اما این رفتارشم خیلی بده

کاربر قدیمی تعلیقی🤕_رویای خیس💕

با خانواده من راحت تر تا مادرشه😂

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عالیه چون خانوادم خیلی لی لی به لالاش میذارن و تو نمیگن بش اما با من خیلی بدن😏انگار پسر اوناس

با خانواده من بهتره خانواده خودشم که درب و داغونه اصلا باهاشون خوب نیست

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺

خیلی احترامشون و داره با اینکه رفتار خانوادم جالب نیست و گاهی سواستفاده میکنن .البته منم به خانوادش احترام میذارم و دوطرفه س 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740
چه خوب ینی اصلا رفتار بد نداره؟

نه خب غیر اینکه گاهی اوقات حق بگه مثلا ازشون 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

من میدونم در واقع اصلا از رفتار ها و اداب زندگی همدیگه خوش شون نمیاد اما خب رابطه ی بدی هم ندارن . 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من اول خانواده ام راضی به ازدواج مون نبودن خیلی سخت بعد 5.6 بار خواستگاری اومدن و...بالاخره رضایت دادن الان جای بخوابیم بریم میگن اگه ابوالفضل هم میاد بریم 🥹😂

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ