2737
2739
عنوان

رفتم طلا خریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان نبايد بپرسي قبلش بايد بازهمسرت مشورت ميكردي

مشورت کرده بودم اونجا تو عمل انجام شده و اصرار بابام قرار گرفتم 

اگه کسی امضام رو دید برای اینکه خدا  بچه های سالم و صالح به من و همسر مهربونم بده صلوات بفرسته لطفا🥹
2728

خب نبايد قرار بگيري اصرار نداره بايد ادم نگاه به جيبش بكنه 

كاريه كه شده در هر صورت 

همسرتم ناراحته ميگه اصلا حرف من براش مهم نبود 

نه گفتنو ادم بايد بلد باشه

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
۰چیچی رو گرون حساب کرده ۵ ماه طلا به آدم قسطی میدن؟/اگرم بدن با درصد بالا البته طلا بکشه روش شما برن ...

نه والا چون دوست پدرم بود قسطی داد 

اگه کسی امضام رو دید برای اینکه خدا  بچه های سالم و صالح به من و همسر مهربونم بده صلوات بفرسته لطفا🥹
2738

ضرر نمیکنی.اتفاقا به نظرم شوهرت بدقوله وپیچونده.اون اگه میداد همون ۳ تومنو میداد بعدشم سود طلا رو خودش می‌دونه فقط از سر خودش وا کرده تا مثلا پدرت بده

کاربری دست دونفر
ضرر نمیکنی.اتفاقا به نظرم شوهرت بدقوله وپیچونده.اون اگه میداد همون ۳ تومنو میداد بعدشم سود طلا رو خو ...

اون سه تومن رو که ازش میگیرم اما از دست خودم ناراحتم که چرا خودمو تو استرس انداختم النگو میخواستم چیکار 

اون سه تومن رو که ازش میگیرم اما از دست خودم ناراحتم که چرا خودمو تو استرس انداختم النگو میخواستم چی ...

اتفاقا من لذت خوشم اومد واز طرز فکر پدرت.ماهی دوتومن رو با یارانه هم آدم میده اما شوهرت پاهاتو افتاد این النگو رو نفروش

کاربری دست دونفر
2706