2737
2734
عنوان

رفتم طلا خریدم

512 بازدید | 31 پست

من ۹ تومن داشتم با بابام رفتم طلا گرفتم همسرم گفت تا ۳ تومن بیشتر برداشتی اشکال نداره من میدم اما اونجا بابام گفت بردار دوستم قسطی هم میده و خرید طلا همیشه سوده و فلان اونجا گفتم اگه نتونم بدم چی بابام گفت نگران نباش و ....

و من ۱۰ تومن مقروض شدم که تو ۵ ماه ماهی دو تومن باید بدم  الان همسرم میگه گرون حساب کرده و نباید میگرفتی و کمکم نمیکنه . میگه از همون پول تو جیبی که بهت میدم پرداخت کن

کاااش نخریده بودم 

به بابامم روم نمیشه بگم 

اگه کسی امضام رو دید برای اینکه خدا  بچه های سالم و صالح به من و همسر مهربونم بده صلوات بفرسته لطفا🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كارتون اشتباه بوده 

وقتي درامد نداريد بايد با همسرتون مشورت ميكرديد و شما علنا جو گير شديد حق با همسرتونه

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2728
چیکار کنم به نظرتون

الان نبايد بپرسي قبلش بايد بازهمسرت مشورت ميكردي

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740
كارتون اشتباه بوده  وقتي درامد نداريد بايد با همسرتون مشورت ميكرديد و شما علنا جو گير شديد حق ...

من تا اسفند سرکار میرفتم 

اگه کسی امضام رو دید برای اینکه خدا  بچه های سالم و صالح به من و همسر مهربونم بده صلوات بفرسته لطفا🥹

۰چیچی رو گرون حساب کرده ۵ ماه طلا به آدم قسطی میدن؟/اگرم بدن با درصد بالا البته طلا بکشه روش شما برنده ای/از پول تو جیبی ای  خودت بده به همسران بگو تو فک کن ۳ تومن بالا برداشتم همون ۳ نتومنو بگیر ازش

کاربری دست دونفر
اشکال نداره عزیزم من بودم از همون پول تو حیبیام میدادم قرضمو  درعوضش طلا برام میموند چی گرفت ...

النگو

زندگیت با شوهرته نه پدرت.پس همیشه با شوهرت قبل هرکار مشورت کن و هماهنگ باش اینم برات شد تجربه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
من تا اسفند سرکار میرفتم 

پس اندازي داري؟؟؟از اون بده اگه نه كه هيچ من به نظرم وقتي درامد از جيب يكي ديگس بايد مسورت كرد چون ممكنه قسط چك و يا به هر دليلي نتونن بدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706