2737
2734
عنوان

عمل لبیا پلاستی

205 بازدید | 12 پست

۳ روز میشه که انجام دادم ولی نامتقارن شده دکترم خوب عمل کرده فعلن راضیم ولی خودش  سوتی داد گفت از اول مال خودت یکیش بزرگ تر بوده تا ۳ ماه نگاه نکن بعد ۳ ماه شکل اصلیش معلوم میشه حالا واقعا رفته رو مخم من دوس داشتم متقارن و هم اندازه میشه به نظرتون درست میشه؟

درست میشه کم کم

خدایا امشب خیلی دلم گرفته دلم واسه دلم خیلی میسوزه.....بخدا حق دل من این نیس کاش این کارو با من نمیکردی کااااااش.خداروشکر ک اون روزای کذایی گذشت دیگه هیچوقت نمیخوام بهش فکر کنم.امیدوارم بتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترسم یه سوال بپرسم جبهه بگیرن ولی دوست دارم از کسی که عمل کرده بشنوم دلیل شو🫠

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2731

نه عزیزم جبهه چیه من هم میخاستم عمل بینی انجام بدم هم اینو ولی اول این عمل و انتخاب کردم فعلن که راضیم بجز همین مسئله ک رفته رو عصابم بخاطر ظاهرش الانم کاملن راضیم البته اگ متقارن بشه

2738
حالا شاید اذیت میشدی عمل کردی ولی تا این حد دیگه به بدن خودت گیر نده 

ملاک من فقد عمل کردن نبود که من انتظار دارم حالا ک عمل کردم و دارم سختی میکشم خوب دربیاد دیگ😐

نه عزیزم جبهه چیه من هم میخاستم عمل بینی انجام بدم هم اینو ولی اول این عمل و انتخاب کردم فعلن که راض ...

نه گلم شمارو نگفتم قطعا اگه می‌پرسیدم بقیه کاربرا میگفتن بهم به تو چه و هزار حرف دیگه 

ولی باز بهش فک کردم بعضیا واقعا مجبورن چون لابیا هاشون بیرون زده و... 

ان‌شاءالله خوب میشی عزیزم زیاد حساس نشو 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
دفیقاا  حالا تو صورت نیس همه ببینن که  نهایتش یه نفر قرارع ببینه که بخدا امضا میدم که ...

نظر همسر ب اون شدت برام مهم نیست ولی خدادی اگ نامتقارن میشد یچیزی ولی بخای بری زیر تیغ جراحی باز نامتقارن باشه اون اذیتم میکنه نمیدونم منظورمو چرا متوجه نمیشن یسریا

بعضیا بخاطر زیبایی بعضی هام بخاطر اینکه تو شلوار اذیت میشن و گیر میکنه ب لباس انجام میدن