2733
2734

سلام من رفتم سونو ۲۶ هفته و سه روزم وزنش یه کیلو پانزده گرم بود دکتره سونو گفت ریزه بچه شما چند بود این هفتهدها؟

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم الان غصه وزنشو نخور اکثرا تواین هفته ها همینه حالا ۱۰۰گر بیشتریاکمتر

چون تا هفته۳۳و۳۴فقط اجزا ودم دستگاه بچه درحال تشکیله و وزن. اصلااا مطرح نیس از هفته ۳۴به بعد فقط ماه وزن گیری بچه هس اون موقع خوراکی هایی ک بچه وزن میگیره بخور راحت به۳و۵۰۰اینا میرسه بچه شما درحال حاضر وزنش طبیعیه

پسر من ۲۶ هفته ۷ روز  ۹۵۰ گرم بود و دکتر گفت عالیه. .هنوز به دنیا نیومده ببینم عالیه یا ریزس. 

البته من تغذیه ام رو رعایت میکنم. از ۳۱ ،۳۲ هفته شروع میکنم به پروتئین خوردن.

دخترم با همین روش ۳۲۰۰ به دنیا اومد 

2740

واخوب بوده که.

من ۲۵هفته رفتم۷۵۶گرم بودتازه دکترم گفت روند رشدش خوبه

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
پسر من ۲۶ هفته ۷ روز  ۹۵۰ گرم بود و دکتر گفت عالیه. .هنوز به دنیا نیومده ببینم عالیه یا ریزس.&n ...

الان چندهفته ای؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
پسر من ۲۶ هفته ۷ روز  ۹۵۰ گرم بود و دکتر گفت عالیه. .هنوز به دنیا نیومده ببینم عالیه یا ریزس.&n ...

چه پروتئینی میخوری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۳۲ هفته 

منم ۳۲هفتم تاریخ زایمانت کی زده؟

طبیعی یاسز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تخم مرغ. عدسی. آجیل بخصوص بادام. ماهیچه 

وزنت چندکیلوهست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706