2733
2739

والا من دوستم برام تعریف کرد یکیو میشناسه که ذختره ببخشیدا تو رابطه های گ ر و پ هم بوده الان شوهر کرده و تو بهترین تالار شهرمون عروسیش بود پسره هم هیچی نمیدونه شمام تعریف کنین به نظرتون واقعیت داره همچین چیزی ؟ 

خب ممکنه دیگه... شانسی هست نه که بگی شانس دارن، ممکنه یکی به جایی نرسه یکی هم یه شوهر خوب گیرش بیاد منتها چون بقیه توقع ندارن به چشمشون میاد همچین چیزی 

امضا ندارم اثر انگشت زدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی تو فامیلمون بود با نصف پسرای فامیل و حداقل۵۰تا پسر غریبه رفیق بود .همزمان نه مثلا ۲ماه با یکی ۱ماه با اون یکی .اخرشم سنتی ازدواج کرد شوهرشم به شدت مظلوم و حرف حرف اینه 😬

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740
منم شنیدم. ولی منو شما که از دل اون خبر نداریم.شاید توبه کرده و بعد شوهر خوب گیرش اومده

خب به نظرت کسی که اشتباه میکنه و توبه میکنه با کسی که هیچ اشتباهی نکرده نباید زندگیش فرق داشته باشه؟چون میبینم خیلی از دخترا پاشون و کج نمیذارن به امید اینکه ازدواج خوب داشته باشن ولی بازم نمیشه

خب به نظرت کسی که اشتباه میکنه و توبه میکنه با کسی که هیچ اشتباهی نکرده نباید زندگیش فرق داشته باشه؟ ...

نه خب فرق که نمیشه گذاشت چون به هر حال اونم پشیمونه. ولی قبول دارم که بعضی وقتا نمیشه که نمیشه. فقط باید پیشونی بلند باشه وشااانس😂😂

کربلا قطعا جنت الاعلامه❤️ میشه دعا کنین برم کربلا؟
نه خب فرق که نمیشه گذاشت چون به هر حال اونم پشیمونه. ولی قبول دارم که بعضی وقتا نمیشه که نمیشه. فقط ...

👍😁

خرابا شانس ندارن مردای هیز زیاده دور ورشون هی میپلکن 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2706