2737
2739
عنوان

زنی ک خرج داره ارج داره، تجربه هاتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 65 پست
بستگی به ادمش داره بخدا  مردی که قدر ندونه چه خرج کنی چه نکنی همیشه طلبکاره

من تا چند وقت پبش همون جمله ی اول شما رو می‌گفتم ولی بعد ۱۲سال فهمیدم این برای همه مردا صدق می‌کنه 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا خیلی ها با جیب خالی زن میگیرن و یه دختر پاک رو بدبخت و فقیر میکنن تقصیر خانواده ها هم هست ...

ولی من خودم دختری هستم که مادیات و از جمله پول خیلی برام توی ازدواج ملاک نیست. منتها نه اینکه کلا هیچی نداشته باشه.

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷
2731
من تا چند وقت پبش همون جمله ی اول شما رو می‌گفتم ولی بعد ۱۲سال فهمیدم این برای همه مردا صدق می‌کنه&n ...

عزیزم شما با یه مرد ازدواج کردی. چه جوری همه‌ی آقایون رو شناختی؟

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷
من تا چند وقت پبش همون جمله ی اول شما رو می‌گفتم ولی بعد ۱۲سال فهمیدم این برای همه مردا صدق می‌کنه&n ...

هیچ‌چیزی در جهان مطلق نیست 

ولی من به شدت معتقدم که حتی اگر مرد بهترین هم باشه 

بایددددد زن راه درآمدی داشته باشه 

2740

من مخالفم به نظرم به طرف مقابل بستگی داره 

من از همون اول شوهرم خودش برام پول میریخت بعدم رفتم سر کار حساب مشترک داریم هیچ وقت نگفته پول من و پول تو منم همین طور

به نظرم این جمله زنی که خرج داره ارج داره یه جورایی زشته انگار باید تیغ بزنیشون تا ارزش خودت رو نشون بدی بجای این کار انتخاب درستی داشته باشید تا شوهرتون ادم باشه

هیچ‌چیزی در جهان مطلق نیست  ولی من به شدت معتقدم که حتی اگر مرد بهترین هم باشه  بایددددد ...

موافق نیستم. مگر اینکه زن بخواد مدام خرج کنه. کسی که به حد نیاز بخواد، مرد اگر به قول شما فرد خوبی باشه براش به همون اندازه یا حتی بیشتر محیا میکنه. استقلال مالی یه چیز سلیقه‌ایه.

عزیزم شما با یه مرد ازدواج کردی. چه جوری همه‌ی آقایون رو شناختی؟

چون منم می‌گفتم شوهر من اینطور نیست و نبود ولی ب مرور ماها عادت می‌دیم با همون سال اول خودشون نشون نمیدن این یع چیز طبیعی هست ک مردا ما تربیت می‌کنیم اطرافم زیاد دیدم و میبینم اونی که روزی پشت سرش می‌گفتم چقدر بی ملاحظه هست و تو هر سختی خرید عیدش ب راهه و..دیدم همون کار خوبی میکرد ،خواهرم نخورد نپوشید تا خونه دار بشه تا بهش بگه تو زن خوبی هستی و همیشه هم می‌گفت ولی ب مرور بعد چند سال گفت خسته ام از زندگی ..الان دارن جدا میشن و همه اون اموال رپ قرارع به زن دیگه بیاد و ازش استفاده کنه 

هیچ‌چیزی در جهان مطلق نیست  ولی من به شدت معتقدم که حتی اگر مرد بهترین هم باشه  بایددددد ...

بله اینم هست و الان موافقم

اون مردی که نمیتونه و توان خرج کردن رو نداره از اولش نباید برای ازدواج اقدام میکرد که یه زن رو ناراح ...

خب اون زن هم شرایط مرد رو میبینه و زنش میشه پس توقعاتشو باید قد جیب شوهرش کنه

2706