2733
2739

مثلا خالم انقد بدبخته و شوهرش پررو شده که حتی ی دکتر هم زوری میبرتش 

سالی دوسالی یبار لباس براش میگیره وسایلای خونش کهنه...  

و یکی از فامیلامونم از همون اول انقدرررر خرج کرد الان با اینکه کرایه نشین هستن و ماشین ندارن ولی بهترین وسایلارو داره و کلی و لباس و کفش و کیف داره

البته تازه یکی دوساله ازدواج کردن طبیعی هس اولشه

یٰا‌رَبَّ‌العٰالَمیـٖن🤍

نه خرج زیاد الکی نه خساست هر چیزی در حد اعتدال عالیه.بجای اینکه خرجای الکی کنید خانوما حتما پس انداز کوچک برای خودتون کنار بزارید

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر دوتاشون اشتباه میکنن

الان خونه و ماشین داشتن خب در اولویته

نه اینکه دکتر نری ولی از دوستداشتنیات بزنی یه مدت تا بتونی بخری مهمه

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

خیلی بدم میاد از این جمله!

هرکی براساس نیازش و توانش چیزایی که لازم داره میخره این چرت و پرتا چیه

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2738

خوب عزیزم همینه زن باید به خودش برسه اون نخوره یه زنه دیگه میاد به جاش میخوره البته باید درامد شوهرشم در نظر داشت اگه واقعا داره و نمیده اون مرد به درد نمیخوره

صبر اوج احترام به حکمت خداست 

من ب شخصه رعایت حال همسرم میکنم تو این گرونی داره عمرش میذاره روزی حلال برام میاره بهش فشار نمیارم و چیزی ک اضافه و غیر ضروری خرج نمیکنم ایشون برای من زحمت میشه منم درکش میکنم و زندگیمون رو می‌سازیم دشمن من ک نیست زحماتشو برم پای چرت و پرت و تجملات و پز دادن .

ایشونم برام کم نذاشته هیچوقت نشده بهم نه بگه 

بنظر من احترام ارج میاره نه خرج 

افراد با هم متفاوتن. برای مثال من شخصیتم جوریه که خیلی اهل خرج کردن نیستم. الانم که دخترم، معمولا بابام خودش شخصا میگه بیا بریم اینو برات بخرم یا پیشنهاد خرید چیزی رو میده.

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷
هر دوتاشون اشتباه میکنن الان خونه و ماشین داشتن خب در اولویته نه اینکه دکتر نری ولی از دوستداشتنیا ...

اگه مرد درک داشته باشه که تو داری برای اینده این کارو مکینی خوبه وگرنه همونجوری شاید عادت کنه که تو خرجی نداری

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
2706