2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم ماشین خرید بیایید

141 بازدید | 15 پست

خواهرشوهرم دیشب ماشینش درومد صفر

نمیدونم چرا یطوری شدم اصلا ادم بدجنسی نیستم فقط اینهمه تلاش میکنم فقط ب یه درامدی برسم نمیشه حالا ماشین پیش کش اونوقت بقیه خیلی راحت به همه چی میرسن

چند سال پیش با مدرک دیپلم استخدام شد دولتی شد یجای خوب با پارتی

اونوقت من ب هردری زدم از کار ازاد به درامد برسم نشد 

نمیدونم چکارکنم دلم گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حسادت نکن

حسادت و بدجنسی نیست همه ما انسانها ب وقتش ی مقدار حسادت درونمون هست وقتی میبینی کلی تلاش میکنی نمیرسی و یکی دیگه خیلی راحت میرسه واس بختت ناراحت میشی ن حاسدت  واسم همتون ی پا انسان صالح نشید

2740
نقشه مسیر زندگی هر ادمی با ادم دیگ فرق‌ داره اون چیزی ک در تقدیر شما باشه بالاخره بهتون میرسه، زمان ...

مشکل اینه من ب همون مسیر اولیه ک رسیدن ب درامد مالیه نرسیدم

حسادت و بدجنسی نیست همه ما انسانها ب وقتش ی مقدار حسادت درونمون هست وقتی میبینی کلی تلاش میکنی نمیرس ...

حرفت درسته و قبول دارم

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
اون وام گرفته صد در صد وگرنه با حقوق کارمندی ماشین صفر نمیشه گرفت😂

خب همون کسی الان نمیتونه نقد ماشین بخره همه با وامن

ولی خوبیش اینه ک حقوق داری وام بگیری

2706