2733
2734

چه زمانی خیلی شادید و حس زندگی دارید؟ 

خودم

وقتی مینویسم حس سبکی و خوشحالی دارم 

رسیدگی به گل ها هم بهم حس خوبی میده

شما چه موقعی این حس رو دارین؟؟

بچها راستی من یه کانال دارم ک دلنوشته های خودمو  اهنگ رمان کتاب و... میزارم 

اگه دوست داشتین لطفا عضو شید و کمکم کنین ❤️

https://eitaa.com/Baboone_roomy

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️

کیک درست کردن هم حس باحالی بهم میده😂🤌

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روزی که پسرم  متولد شد

اخی عزیزممم🥲😍😍 الهی زنده باشن 

من گواهینامه که گرفتم روز آزمون خیلی ذوق کردم

روز عروسیم روز تولد بچم... 

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
سال ۹۸ وقتی نتایج کنکورم اومد

به به 😍🤍

2740
تا حالا همچین حسی نداشتم

امیدوارم خیلی زود تجربش کنی 🌱

من گواهینامه که گرفتم روز آزمون خیلی ذوق کردم روز عروسیم روز تولد بچم... 

چه گوگولی🥲😍😍

فرهنگیانی،؟

نه بابا فرهنگیان دوس نداشتم اصن نزدم

روانشناسی دانشگاه دولتی اما شهرستان 

هیچ زمانی دیگه به اندازه اون موقع شاد نبودم

البته متاسفانه خورد ترم دومم به کرونا و بعدش ازدواج کردم و بخاطر شرایط کاری همسرم دیگه نرفتم 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
حسی شادی ته دل  هیچوقت نداشتم ...

امیدوارم خیلی زود تجربش کنی 🌱

2706