2737
2734

با تخم مرغ یا بدون تخم مرغ، کدوم خوش مزه تر میشه 

بچه ها منظورم کتلت شیرازی هستا نه اون کتلتی که با گوشته

امضا ندارم اثر انگشت زدم

با تخم مرغ درست میکنیم بدون تخم مرغ که وا میره

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه میگن ساندویچی ها بدون تخم مرغ درست میکنن 

آها از اون مدل ساندویچیا با ارد و سیب زمینیه ولی خونگی تخم مرغ هم میریزیم

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
آخ شما شیرازی؟ما چن وقت پیش اومدیم 3روز موندیم.چقد که دلم برا شیراز تنگ میشه

اره عزیزم شیرازیم😁خوش گذشت بهتون؟

2740
کدوم خوش مزه تر میشه ؟ 

والا من خودم این آماده ایا رو زیاد دوس ندارم انگار یه مشت خمیر رو تو روغن سرخ کردن من خونگی های خودمونو بیشتر دوست دارم

خوشمزست من یبار چرخ‌کرده هم قاطیش کردم خیلی طعمشو دوست داشتم

گوشت چرخ کرده؟ خب اون کتلت معمولی میشه... کتلت شیرازی بدون گوشت هست... شیرازیا به اونی که ما بهش میگیم کتلت و گوشت داره میگن شامی... کتلتشون مثل کوکو سیب زمینی هست یه جورایی... مزه ش هم والا من ساندویچ های بیرون خوردم که داخل نون بوده... یکی دو بار خوردم و زیاد هم توجه نکردم به مزه خود کتلت که بخوام بگم خوش مزه ست یا نه... حالا الان دارم درست میکنم ببینم چجوری میشه 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
2706