2733
2739

تعداد دختر های دهه شصتی مجرد کم نیست کاش میشد پیش هم بودیم و یه گروه داشتیم گاها که دلمون می‌گرفت حرف می‌زدیم با هم 

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
۷۰ و۶۰ 

فاصله هفتاد با شصت یه دهه هست عزیزم 

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دهه شصتی ام ولی یک سال هم نیست خونه خودمم . هنوز حس مجردی دارم 😂

خذارو شکر عزیزم انشالله عاقبت به خیر بشی

2740
انشالله به هرچی میخوای برسی عزیزم اصلا غصه نخور که مجردی یا اینکه دیر شده . از صمیم قلب ارزو میکنم ب ...

♥️♥️

ای جان تازه عروس. من مهرماه عروسیم بود . ۶ ماهه خونه خودمم. انشالله زودتر بری خونه خودت . حس و حالتو ...

عزیزمی. حوبه هم سن های ما ازدواج می کنن. من از خودم بزرگتر هم دیدم که ازدواج می کنن. قبلا اینجوری نبود ولی الان جا افتاده  

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
2706