2737
2734

خسته شدم از دسش فشار اوردم استرسی شدم دیوونه عصبی .انقد بی پولی کشیدم ازش الانم یه گوجه بادمجون بخره با خودم کلنجار میرم کاش نمخرید ت خونه مرغ تموم میشه نمتونم بگم بخر دس خودم نیس دلم نمیاد خرج کنه .لباس نمیخره برام همش میگ داری انگار همش کهنهارو باید پوشید .اخلاقاش بده بد ذاته تاالان خابه تنبله .مجبورا بخاطر بچه موندم طلاق نمتونم اما دلم میخاد بزنم ب بیخیالی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیخیالی باید ذاتی باشه یا اینکه وااااقعا به ته خط برسی بعد خودت عوض میشی 😅

ولی به نظرمن درست نیست نگران جیب مردا باشیم مرد کار نکنه تلاش نکنه هرز میره اشتباه منو نکن

کلی از لحاظ مالی بهش کمک کردم همش نگران خرجامون بودم نمیخواسم تو خرج بندازمش بعد دیدم از خوشی داره هرز میپره مردو باید ازش کار کشید 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2738

عزیزم وظیفه شه که انجام بده 

اگه شرایط داری خودت برو سرکار الیته نباید بفهمه جون دیگه هیچوقت سرکار نمیره 

خودت برو‌ بعد هر چی حقوق میگیری ببر بده به طلا بزار یه جای امن که دستش نرسه به اونا ولی سرمایه داشته باش واسه خودت 

به زورم شده بفرستش سرکار 

متاهل🧿❤️

خودت رو دوست داشته باش ...برو هرچیز قدیمی  لباس کفش وسایل خونه که خراب شدن رو بریز دور ...

که واقعا خودت هم مجبور به خرید بشی ...تغییر کردن خودت هم سخته 

هرچه به قله نزدیکتر میشوم ، باد شدیدتر است
باید باشه که بریر بپاش کنه نیست که بانو اینا همه از نداری میاد هیچ کس دوس نداره زنو بچش کهنه بپوشن و ...

در حد کم داره نمیشه بریز بپاش کرد همشم میناله از نداری .خودشم تنبل تاالان میخابه

در حد کم داره نمیشه بریز بپاش کرد همشم میناله از نداری .خودشم تنبل تاالان میخابه

وقتی تو بخوای مجبوره پیدا کنه ...گنجشک روزی نباش 

هرچه به قله نزدیکتر میشوم ، باد شدیدتر است
2706