2733
2739
عنوان

نماز خوندن

99 بازدید | 7 پست

دوستان من بعد چند سال شروع کردم ب نماز خوندن یک چیزایی یادم رفته مثلا بعد نیم ساعت یک ساعت این ک اذان گفتن میخوام نماز بخونم قبلش دوباره اذان رو بگم ؟

یک سوال دیگ دارم بعضی وقتا پیش میاد بعد این ک نماز میخونم همش شک میکنم ک درست خوندم یا ن قنوت رو گفتم یا درست تشهد گفتم ؟چیکار کنم مشکلی پیش نمیاد؟

شک بعد از نماز باطله و مشکلی نداره 

میتونی اذان لگی میتونی نگی ولی توصیه شده که اگه اذان و اقامه بگی دو صف قرشته پشت سرت وایمیسن که انتها ندارن

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈
شک بعد از نماز باطله و مشکلی نداره  میتونی اذان لگی میتونی نگی ولی توصیه شده که اگه اذان و اقا ...

شک ب نماز باشه؟یا مشکلی نداره متوجه نشدم 

دوم این ک اقامه بگم یا اذان؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول اینکه دلیل اینکه شک می‌کنی اینه که ظاهراً نماز میخونم ولی روحت و حواست توی نماز نیست فقط کافیه اول معنی نماز رو یاد بگیری دوم یکم آروم تر نماز بخونی تا بفهمی داری چی میگی این مشکلت حل میشه 

درمورد اذان و اقامه واجب نیست قبل نماز بگی اما به شدت توصیه شده هروقت حوصله داشتی خودت هم اذان و اقامه رو بگی تاثیر زیادی داره 

و پیشنهاد. من بهت اینه شما که داری یه زحمتی می‌کشی نمازیو میخونی سعی کن حتما حتما حتما اول وقت بخونی از زمین تا آسمون تاثیرش فرق میکنه

اگر خواستی بیشتر به سمت نور بری میتونم کمکت کنم 

2728
شک ب نماز باشه؟یا مشکلی نداره متوجه نشدم  دوم این ک اقامه بگم یا اذان؟

هر دو رو بگو 

اگه هم نگفتی فرقی نداره 

شک بعد از نماز باشه اشکال نداره یعنی وقتی نمازت تمام شد شک کنی که درسن خوندی یا نه

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈
2740