2737
2739

مثلا خالم انقد بدبخته و شوهرش پررو شده که حتی ی دکتر هم زوری میبرتش 

سالی دوسالی یبار لباس براش میگیره وسایلای خونش کهنه...  

و یکی از فامیلامونم از همون اول انقدرررر خرج کرد الان با اینکه کرایه نشین هستن و ماشین ندارن ولی بهترین وسایلارو داره و کلی و لباس و کفش و کیف داره

البته تازه یکی دوساله ازدواج کردن طبیعی هس اولشه  

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

نمونه زیاد دیدم اطرافم... خودم معمولی ام نه کم خرجم نه پرخرج ولی با ولخرجی وقتی خونه نداریمم مخالفم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم من راسته ابن حرف 

من خودم همیشه رو لباس و ارایشگاه و اینا حساسم و شوهرمم دیگه عادت کرده که باید واسش حرج های من مهم باشه

ولی مادر شوهرم اصلاااا به خودش نمیرسه وسواس داره تمام وسایل های حونه رو جمع مرده تو اتاق روی موکت میشینه 

پدر شوهرمم ن براش لباس میخره ن چیزی 

اون روز ژنگ زد به پدر شوهرم ک واسم پول بزن 

اونم کفت تو پول واسه چیته! ۱۰۰ تومن فقط واسش زد 

متاهل🧿❤️
2738

بیین خب وقتی خونه ماشین نداری بهتره کلا خرجو بزاری تا خونه دار بشی 

ولی وقتی داری و از اونورم میدونی شوهرت پرو میشه خب خرج باید کنی 

خرجای الکی نهااا 

مثلا خرجای درست ولی نباید بزاری پول بمونه تو جیبش خخخ

رها ز هر چه هست و نیست ...❤🌱برا سلامتی امام زمان صلوات بفرس عزیز مرسیی🤍🌸