2737
2734
عنوان

لوزه تورخدا بیاید یه لحظه

116 بازدید | 20 پست

بچه ها من دوتا لوزه بزرگ دارم یکیش از دیشب درد گرفته بعد صبح بلند شدم از خواب احساس می‌کردم  یچیزی تو گلوم گیر کرده بعد ک دست زدم به لوزه ام دیدم لوزه ام دوتیکه شده یعنی دست میزنن یه لایه گوشت از روش برداشته میشه چیکاز کنم بچه ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شربت دیفیهیدرامین بگیرفقط غرغره کن روزی سه بارقرص ازیترومایسین ۴۰۰ هر۸ ساعت بخوردکتربهم دادمنم لوزم ...

اخه میدونی عفونت نکرده که یه لایه از گوشت روش برداشته شده انگار که میخواد بیفته اون یه لایه انگار یه چیزی تو گلوم گیر کرده اونطوریع

منم لوزه ام درد می کرد گفتم حتما مشکل داره اتفاقا لوزه های منم تقریبا دو تیکه شده ولی دو روز بعد گلو ...

بعدش دوتیکه بودن لوزه اتون درست شداخه میدونی عفونت نکرده که یه لایه از گوشت روش برداشته شده انگار که میخواد بیفته اون یه لایه انگار یه چیزی تو گلوم گیر کرده اونطوریع

2738
بعدش دوتیکه بودن لوزه اتون درست شداخه میدونی عفونت نکرده که یه لایه از گوشت روش برداشته شده انگار که ...

یعنی قبلا ظاهرش سالم بوده یهو اینجوری شده ؟اگه اینطوریه حتما برین دکتر ولی اگه خیلی وقته لوزتون حالت سوراخ شدگی داشته و الان درد گرفته سرما خوردگیه

یعنی قبلا ظاهرش سالم بوده یهو اینجوری شده ؟اگه اینطوریه حتما برین دکتر ولی اگه خیلی وقته لوزتون حالت ...

نه قبلا اینطوری نبود نه سوراخ نیست که چطوری دستت میبره گوشت روش برداشته میشه بردی منم اونطوری شده یه لایه از گوشتش کنده شده دست میزنم جدا میشه اط لوزه

2706