2737
2734

مشکوک به سرطان بودم

جواب آزمایشم اومد

خداروشکر مشکلی ندارم.

این تاپیک رو زدم بمونه یادگاری از روزایی که خدا دستم رو گرفته.

بمونه یادگار تا یادم نره.

بعد دوماه مریضی خداروشکر سرپاشدم.

یادم نره این روزها رو .

بخودم مغرور نشم.

که مرگ در یه قدمی ماست

پیر و جوون هم نمیشناسه

خدا به کسی امضای محضری نداده که تا ۸۰سال تو این دنیا نگهش میداره.

خدایا شکرت که بم فرصت مادری برای بچه هام رو داد که خودم بزرگشون کنم

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام میشه برامنم دعا کنید

بچم مریضه خیلی بد حاله😔😭😭😭

بیماری های زمینه ای داره خیلی هم لاغر و ضعیفه الانم اسهال و استفراغ شده

دارم دغ میکنم دیگه😔😔😔

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...

هر سرطانی تهش مرگ نیست 

خداروشکر که خوبی ❤️

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

چند سالته عزیزم ؟

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2738
سلام میشه برامنم دعا کنید بچم مریضه خیلی بد حاله😔😭😭😭 بیماری های زمینه ای داره خیلی هم لاغر و ض ...

چشم حتما واسش حمدشفا میخونم.

انشالله خدا کمک میکنه.

هر سرطانی تهش مرگ نیست  خداروشکر که خوبی ❤️

ممنون

مشکوک به سرطان پانکراس و مجاری صفراوی بودم.

سرطانی که شانس زنده موندنش زیاد نیست

ممنون مشکوک به سرطان پانکراس و مجاری صفراوی بودم. سرطانی که شانس زنده موندنش زیاد نیست

خدایا شکرت نبود 💚💚💚

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
چشم حتما واسش حمدشفا میخونم. انشالله خدا کمک میکنه.

ممنون عزیزم❤️❤️❤️

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
2706