2737
2734
عنوان

کسی سونی ۱۳سیکل انجام داده؟

65 بازدید | 24 پست

سلام دوستان .من تنبلی تخمدان دارم.دکتر برام دارو ننوشت فقط ازم خواست روز۱۳سیکل سونو انجام بدم.کسی تجربه مشابهی داره؟

من فراموش کردم سوال کنم از دکتر سونو باید شکمی باشه یاواژینال؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

اخه

خیلی ببخشید اما گفتن دوروزه قبلش نباید رابطه جنسی داشته باشی.برای سونوی شکمی فکر نکنم منظورشون بوده باشه

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه خیلی ببخشید اما گفتن دوروزه قبلش نباید رابطه جنسی داشته باشی.برای سونی شکمی فکر نکنم منظورتون ب ...

نه روز ۱۳شکمی من رفتم چند بار هم رفتم .

واسه اینکه ببین فولی ها چه اندازه هستن.

واژینال روز ۴,۳ پریودی انجام میشه .

اینجوری ک من میدونم

2731
نه روز ۱۳شکمی من رفتم چند بار هم رفتم . واسه اینکه ببین فولی ها چه اندازه هستن. واژینال روز ۴,۳ پر ...

بهم هیچ دارویی نداد برای رشد فولیکول.عجیب نیست؟

2740
.شاید میخاد ببینه بدون دارو چجوریع اگر کم بود دارو بده 

من یه بچه دارم.همه اینارو قبلاتجربه کردم.اخرش هم بالتروزول وhcg باردار شدم.ب دکتر گفتم اماگفت دارو نیاز نیست،سونو بده فقط

اخه خیلی ببخشید اما گفتن دوروزه قبلش نباید رابطه جنسی داشته باشی.برای سونوی شکمی فکر نکنم منظورشون ...

عزیزم منم تنبلی تخمدان دارم دکتر واسم سونو نوشته بودبرای روز ۱۳ سیکل که ببینن سایز فولیکولام چیجوریه ،واژینال انجام دادن ....این ماهم روز ۱۲ سیکل باید برم سونو اونم واژیناله

سونو بده جوابشو بده ببینه شاید واقعن نیاز نباشه به دارو باز دکتر بهترمیدونه

شمادارواستفاده کرده بودین؟

آخه من تو نی نی سایت قبلاً همچین موردی از کسی نشنیده بودم

عزیزم منم تنبلی تخمدان دارم دکتر واسم سونو نوشته بودبرای روز ۱۳ سیکل که ببینن سایز فولیکولام چیجوریه ...

سلام

بهتون گفتن رابطه نداشته باشید درسته؟

شمادارواستفاده کرده بودین؟ آخه من تو نی نی سایت قبلاً همچین موردی از کسی نشنیده بودم

من ۲سال اقدام بود داروهم خوردم نشد همون ماهی ک گذاشتم کنار نخوردم زدم به بی خیالی شد الآنم هفت هفته ام .

من ۲سال اقدام بود داروهم خوردم نشد همون ماهی ک گذاشتم کنار نخوردم زدم به بی خیالی شد الآنم هفت هفته ...

ب سلامتی.خدانگهش داره براتون

2706