2737
2734
عنوان

بچه ها کمکم کنید به خودم نمیام. همش می خوام اصرار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 53 پست
برو یه جا دیگه کار کن خودتو سرگرم کن نزار تو فکر بری خودتو ننداز تو خونه وگرنه حالت روز به روز بدتر ...

نمی تونم حتی پامو بزارم از خونه بیرون وقتی صبوریام و تلاشام یادم اخرم اینطوری .دلم می خواد بمیرم

دنیا رو سرم خراب شده  من زندگیمو باختم هیچکی منو ندید همه می خوان ثابت کنن اهمیتی ندارم

خودت برا خودت اهمیت و ارزش قائل شو. برو دنبال خواسته ها و آرزوهای خودت. اونوقت میبینی چقدر هستن دنبالتن

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی تونم حتی پامو بزارم از خونه بیرون وقتی صبوریام و تلاشام یادم اخرم اینطوری .دلم می خواد بمیرم

ولش کن بابا. دنیا ک ب آخر نرسیده. ب خودت بیا. خودت است خودتو بگیر بلند شو. بذا بره گم شه. 

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓
فقط سعی کن اعتماد بنفستو از دست ندی.  تو دختر واقعا خوبی هستی. مشخصه قرار نیس همه مث تو خوب ب ...

می دونی ابجی من تک فرزندم هیچکیو ندارم رفتم بیرون برا زندگیم تلاش کنم . اینطوری زمین خوردم .ابجی چرا اون کارای منو ندید 

2728
دنیا رو سرم خراب شده  من زندگیمو باختم هیچکی منو ندید همه می خوان ثابت کنن اهمیتی ندارم

اصلا نمیگم بهش فکر نکن، دعوا کن یا هر چی، ادم تا سرخودش نیاد نمیدونه حس طرف چیه. فقط گذشت زمان کمرنگترش میکنه، نه عزیزم اصلا اینطوری فکر نکن، لیاقت خوبیهاتو نداشته، دیده نمیتونه دیگه نقش ادم خوبه رو بازی کنه، روی واقعیش رو نشون داده، انشاالله یه ادم خیلی خوب سر راهت قرار بگیره، طوری که هر دقیقه اون پسره افسوس بخوره که از دستت داده.مطمین باش همین میشه

⁦⁩⁦
خودت برا خودت اهمیت و ارزش قائل شو. برو دنبال خواسته ها و آرزوهای خودت. اونوقت میبینی چقدر هستن دنبا ...

😭😭😭 چقد نیاز داشتم به حرفت. وقتی اوضاع خوب شد منو زد کنار

نکته مثبتشو ببین شاید با پسره به نتیجه نرسیدی ولی یه تلاش به نتیجه رسیده داری پس جای دیگه هم بری میتونی موفق باشی خودت کار کنی 

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

اگه لمس نکرده ، که راحت میتونی جدا بشی، الان برو یجای دیگه کار کن ، بجاش سابقه کار بدست آوردی، به فروشندگی، اینا وارد شدی؟ مغازه چی داشت ؟ منم تجربه مشابه تو داشتم ، ولی با خونه نشستن دردی دعوا نمیشه، از این به بعدشو درست کن

2738

مثبت فکر کن 

الان عقد کرده بودی لونوقت بهت خیانت میکرد 

هیچ اتفاقی نیفتاده تجربه بشه برات سه سال پای یه رابطه نمون که تهش بشه هیچ 

پسری که دوستت داشته باشه چند سال بلاتکلیف نمیزاره بهت رو عزیزم 

النم‌غصه نخور ارزش غصه خوردنم نداره کثافت هرزه

یه مثلیه میگه خوبی که از حد بگذرد دانا خیال بد کند نادان که جای خود دارد چرا دلت تنگه اون ا ز تو سواستفاده کرده لیاقتت این آدم نیست خودتو نسوزون الان یه زن نباید صدشو برا شوهرش بزاره چه به رسه به تو که دوست دخترش بودی 

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
اگه لمس نکرده ، که راحت میتونی جدا بشی، الان برو یجای دیگه کار کن ، بجاش سابقه کار بدست آوردی، به فر ...

دکوراسیون داخلی . وقتی کنارش بوذم صفرر. هیچی حتی پنج ماهم پوله اجاره نبود من از صب می رفتم تا شب منتظر که فقط بتونم یه مشتری اوکی کنم انقد تلاش کردم انقد سعی کردم که بشه صبوری کردم اون نبود من بودم تو اون مغازه اونجا همه منو می شناسن . ولی وقتی نیجه تلاشامو دیدم اینطوری کرد بخدا فقط اون مغازه رو اجاره کرد بقیه کاراش با من بود

نمی دونی چه حالی دارم حتی نمیزاره برم طرف مغازه کلیم اصرار کردم دلم داره اتیش می گیره . پا به پاش وا ...

دعای فراموشی بخون بذار بره به درک.حتی باهاش ازدواج بکنی میره دنبال یکی دیگه بهت خیانت میکنه

مثبت فکر کن  الان عقد کرده بودی لونوقت بهت خیانت میکرد  هیچ اتفاقی نیفتاده تجربه بشه برا ...

می دونی کجاش  داغونم کرد حتی دختره رو اورد محل کار ببینم . 😭😭💔

2706