2733
2734

توصیه ام اینه برو دنبال شغل یا هنر .خصوصا هنر که ازدواج هم کردی بین خانواده شوهر بتونی عرض اندام کنی .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۲۸ سالمه مجردم. دانشگاه میرم، و واسه امتحانام آماده میشم. یه روز در هفته، با هم کلاسیام سینما می‌رم، گاهی کافه و رستوران، پارکم می‌ریم. بستنی میخوریم. کتاب غیر درسیم می‌خونم. فیلم هم میبینم با لپ تاپ یا گوشی. همین. نی نی سایت و اینستا و اینام خوب در کنارش هس.

حرف مردم رو زیاد اهمیت نمی‌دم. چون خدا رو هزار مرتبه شکر، مجردیم از متاهلی اونا قشنگ تره. مسئولیت ندارم و حرف از خانواده ی شوهر نمیشنوم. خدا بخواد شاغل بشم دیگه عااااولی میشه.

۲۸ سالمه مجردم. دانشگاه میرم، و واسه امتحانام آماده میشم. یه روز در هفته، با هم کلاسیام سینما می‌رم، ...

خدا رو شکر هزاران بار

من فقط همه دوستان و همکلاسیام ازدواج کردن و زیاد تحویل نمی گیرن تنها شدم یکم

2740
منم راهکار می خوام🤣 ولی واقعا چ ارزشی دارن زمان های سختی ک کنار آدم نیستن فقط می خوان حالتو بد کنن

نمیدونم مجرد بودن من چه آسیبی به اونا میزنه

پدر مادرم مشکلی ندارن

فامیل برای من وکیل وصی شدن

۲۸ سالمه مجردم. دانشگاه میرم، و واسه امتحانام آماده میشم. یه روز در هفته، با هم کلاسیام سینما می‌رم، ...

افرین 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
خدا رو شکر هزاران بار من فقط همه دوستان و همکلاسیام ازدواج کردن و زیاد تحویل نمی گیرن تنها شدم یکم

خوب الان مجردای سن بالا خیلی زیادن، نمی‌دونم دانشگاه می‌رین؟ یا کلاسای متفرقه؟ اونجا کلی آدم هس. منم همه ی دوستای هم سن و سالم یا متاهل شدن یا در دسترس نیستن. الان با دخترای دانشگاه می‌ریم بیرون. که از ۲۰ تا ۳۰ ساله ان. 

2706