2733
2734

برای بقایای بارداری باید عمل بشم 

چند ساعت بیمارستان هستم ؟ دکترم گفت عمل ۲۰ دقیقه اس ولی بعدش تا تو ریکاوری بهوش بیایی طول میکشه 

شما از کی رفتین کی اومدین ؟

توی کلینیک تخصصی جراحی انجام میدم .. بیمارستان دانشجو ها هستن یکم‌میترسم 

بعد بهوش اومدن میرم بخش زنان یا کلا میرم بخش عادی ؟ چون تو این دنیای به این بزرگی کسی جز همسرم ندارم🥺🙂میتونه بیاد کنارم باشه؟ 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

اره گلم می‌تونه بیاد باهات بهشون بگو که همراه ندارم و اتاق جدا اگه بشه بدن بهت نگران نباش انشاالله بعد از این عمل که به خوبی پیش بره بهترین ها منتظرتن🥲♥️🌱

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انجام دادم زمان عمل خیلی کوتاهه بعدازعمل یه کوچولو درد داشتم که مسکن زدن خوب شد یه هفته هم خونریزی داشتم البته من برای بقایا نرفتم میخواستم ای وی اف کنم دکترم میخواست داخل رحمو دقیق نگاه کنه و یه کم کورتاژم کرده بود

2728
من انجام دادم زمان عمل خیلی کوتاهه بعدازعمل یه کوچولو درد داشتم که مسکن زدن خوب شد یه هفته هم خونریز ...

یک ساعت بعداز عمل هم رفتم خونه تو کلینیک خصوصی انجام دادم همسرم همرام بود فقط

من دوبار انجام دادم عمل کوتاهه ولی بهوش اومدن طول میکشه بستگی ب بدن داره من اخرین نفر بودم ک بهوش او ...

تو ریکاوری نگهت میدادن به هوش بیایی یا میری بخش؟

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2738
اره گلم می‌تونه بیاد باهات بهشون بگو که همراه ندارم و اتاق جدا اگه بشه بدن بهت نگران نباش انشاالله ب ...

فدات حرفات چقدر دلگرمی داد بهم🥺انشالله فندق کوچولوتو سالم سلامت بغل بگیری 

من انجام دادم زمان عمل خیلی کوتاهه بعدازعمل یه کوچولو درد داشتم که مسکن زدن خوب شد یه هفته هم خونریز ...

نه من بقایا دارم. سنو احتمال پولیپ داده که دکترم گفت همون بقایای

چندساعت طول کشید؟ چجوری پد گزاشتی وقتی بیهوشی 😅وای خیلی استرس دارم برای خون ریزی

نیاز به همراه دارم ؟

من ۷نیم صبح رفتم برای کارای اولیش پول و بیمه وووو ۹نیم عمل ۴عصر هوش اومدم

بردنت بخش زنان ؟ چجوری پد گراشتی همینجوری خون ریزی داشتی  🥺؟

وای چقدر دیر به هوش اومدی 

عملش فقط ۲۰ دقیقه اس

از ۹ سرم بهت وصل کردن؟ سون هم داشتی؟

یک ساعت بعداز عمل هم رفتم خونه تو کلینیک خصوصی انجام دادم همسرم همرام بود فقط

چقدر کارات طول کشید ؟

برا منم کلینیک خصوصیه میترسم بخاطر دانشجو ها برم بیمارستان میگم‌ اذیتم میکنن چون کار اموزن

بهت سون وصل کردن ؟ سرم زدی ؟

من دوبار انجام دادم عمل کوتاهه ولی بهوش اومدن طول میکشه بستگی ب بدن داره من اخرین نفر بودم ک بهوش او ...

سون هم داشتی ؟🥺

بردنت بخش زنان ؟ چجوری پد گراشتی همینجوری خون ریزی داشتی  🥺؟ وای چقدر دیر به هوش اومدی  ...

خواهر شوهر باهام بود چون خودم خواهر ندارم مامان هم مریض خود پرستار نوار گذاشته بود من حالم خیلی بد شد بهوش نمیومدم برای بار دوم بود .. وگرنه همه زودتر رفتن سوند نزاشتن اما ۴عصر با تهوع استفراغ بهوش اومدم بار اول بهتر بودم 

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2706