2737
2734

بگید ببینم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ی مقدار فلفل خامه مایونز آب لیمو چند قطره 

یه سوال شما مرغ و قارچ هم میریزین؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2738
من مرغ ریش ریش میزنم قارچ و فلفل رنگی ذرت خیارشور یکم کلم سفید  سس فرانسوی و سفیدم قاطی میکنم ...

قارچ رو خام میزارید؟

یه سوال شما مرغ و قارچ هم میریزین؟

من مرغ میریزم ولی قارچ چون دوست ندارم نمی‌ریزم 

ذرت میریزم کلم قرمز سیب زمینی نخود فرنگی بستگی ب علاقه داره گلم

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

پیتزا کجا،،

سالاد ماکارونی کجا!!!

چرا باید زورکی بخوایم سالاد ماکارونی رو خوشمزه کنیم!!

این مث این میمونه که بخوایم تخمه خربزه،،به خوشمزه گی پسته بشه..غیرممکنه

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
پیتزا کجا،، سالاد ماکارونی کجا!!! چرا باید زورکی بخوایم سالاد ماکارونی رو خوشمزه کنیم!! این مث ...

ولی من بیشتر از پیتزا دوس دارم

2706