2733
2734

من رنگ پوست صورتمو دستام گندمیه ولی بدنم مخصوصا کمر و شکمم خیلی سبزست رسما تیرست یادمه ینفر نیگفت لباس باز نپوش چون بهت میگن فلانی چقدر سیاهه این حرف یادم نمیره خجالت میکشم توی عروسیا لباس باز بپوشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من رنگ پوستم سفیده ولی اصلا خوشم نمیاد لباسی بپوشم که کمر و بدنم خیلی پیدا باشه. نهایتا دکلته بپوشم. 

اونم اکثرا بعدش چشم میخورم.

شمام از زندگی خودت و از بدن خودت لذت ببر. براتم حرف کس دیگه مهم نباشه و هر چی دوست داری بپوش. اگه اعتماد به زیبایی خودت داشته باشی بقیه هم تو رو زیبا میدونن.

. البته الان اتفاقا لباسای پوشیده خیلی شیکتره. 

باز نپوش خب،لباسای پوشیده ی خیلی شیکی داریم،لباسای بازخیلیاشون زننده ان

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2738

نه بپوش چه ربطی داره دختر من هی میگه من چرا سفید نیستم میگم گل من مهم قلبته که پاک بمونه فدات بشم تو خوشگل ترین و زیباترین دختر دنیایی

فدات بشم تو هم خوشگلی این یادت باشه مگه آفریقایی ها لباس باز نمیپوشن به اون سیاهی چه ربطی داره منم گندمیم البته بدن من روشنتر از صورتمه اما عین خیالمم نیس

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت