2737
2739

ببخشید طولانیه

من ی سال و نیمه اقدامم ،پریودم نامنظمه حدود میانگین چهل روز یبار اینا میشم

۱۴فروردین پریود شدم و پنج روزه تموم شد بجا هفت روز،

چیزی ک برام عجیب بود و باعث توهم باردار بودنم شده بود این بود دو سه روز پشت سر هم چندبار ترشح سفید کشدار داشتم

من هیچ وقت نداشتم حتی روزای تخمک گذاری،شاید سالی یکی دوبار داشته باشم اینجوری.

بعد این اتفاقا برام کی افتاد ۲۰،۲۱،۲۲ سیکلم

یعنی این الان چی بود بنظرتون تخمک گذاری ک اینقد دیر نمیشه بعد من شنیدم شفاف و بی رنگ و کشدارع ولی برا من کشدار و کمی شفاف و بیشتر سفید بود 

(ببخشید رک میگم بخاطر اینکه شاید کسی تجربه ای داشته باشه)چندروزی هم هست مثلا اگ بدوام ممکنه یکم سوزن بزنه زیر شکمم

یا در حالت عادیم یه روز دوبار ورودی واژنم ی لحظه سوزن سوزن شد دیروزم زیر نافم سمت راست دوبار سوزن سوزن شد

یه حالت کرختی زیر شکمم داشتم ولی همشون امروز رفتن دگ این حسارو ندارم فعلا

صبحم پاشدم رفتم بیبی چک خریدم زدم یه منفی خیلی پررنگ بود(نمیدونم پریودم چندروزست ولی اگ مرتب بخواد باشه پنج روز به موعدم مونده)

خیلی حالم گرفتی فک میکردم این ماه باردار میشم نمیدونم چرا این توهم رو زدم

بعد کلا فقط سه چهار بار رابطه داشتیم این ماه ی هفتس کاری نکردیم

از ترس اینکه اگ باردارباشم یوقت از بین نره چون میگن اسپرم خودش محیط رحمو شل میکنه 

الان نمیدونم باز اقدام کنم نکنم چیکار کنم

اقدام ک بکن ..‌ باردار بودنم ربطی ب رابطه نداره چون رحم و واژن جدا از هم هستن .‌‌ بعدشم تنها راه فهمیدن بارداری فقط صبر هست صبر کنی چند روز از موعدت بگذره بی بی چک بزنی

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقددددر فکر کردی در موردش فقط نادیده بگیر و بیخیال بخوای حامله هم بشی با اینقدر فکر و خیال نمیشی گ ...

کاش بشه بیخیال شم

همه بهم میگن ما بیخیال شدیم گرفت

من هروقت میخوام فکرنکنم فک  بدتر میاد سراغم