2737
2739
عنوان

بارداری

37 بازدید | 4 پست

بچه ها من دوره ام ۷روزست اما دو دوره ام ۳روزه تموم میشه خون غلیظه مثل دوره های قبل اما ۳روز.حالت تهوع دارم.جوش شیرین هم تست کردم ادرارم اول کف زیاد کرد بعد کفش خوابید اما حباب ریز میزد.نظرتون

یه بی بی چک بزار یا برو آزمایش

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالش هست بنظرت

من درکت میکنم تا وقتی آزمایش یا بی بی چک تزاری مثل خوره به جونت میوفته شک بارداری منم وقتی اینجوری می شدم میرفتم آزمایش میدادم تا راحت بشم از سردرگمی

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2728
من درکت میکنم تا وقتی آزمایش یا بی بی چک تزاری مثل خوره به جونت میوفته شک بارداری منم وقتی اینجوری م ...

آخه نامزدم همش میگه منو استرسی میکنی هنوز عروسی نکردیم زشته ،هر چی میگم محرمیم میگه من امادگیشو ندارم،بدون خودش هم جایی نمیتونم برم ،برای همین هی استرس میگیرم ک نکنه باردار باشم و چیزایی ک برای جنین ضرر داره مصرف کنم