2737
2739
عنوان

خانوما بیاین ببینین دماغم کج شده کمککککک عکس گذاشتم❌❌😭

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 50 پست

من تا یکسال بینیم کج بود بخاطر ورم بود بعدش ورم رفت خوب شد 

اصلا بینی رو تا یکسال نباید قضاوت کنی پر ورمه باید ورماش بره

ولی خیلی خوب عمل شده این بینی خیلی خوشگل میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره از وقتی ب بینیم کورتون هم زد گنده تر شده 😭

نه نگران نباش اصلا همش ورمه تازه بعد ۱ سال خودشو نشون میده من رفیقمم عمل کردم تا چند ماه مثل واسه شما بود.. فقط قشنگ مراقبت انجام بده .. دیگه چسب نمیزنی؟ 

2731

این از بعد پل بینی کجا نه بخاطر پره ها. البته خیلیم چیز خاصی نیست. مثل دماغ طبیعی که ایراد جزئی داره. البته چون شما خرجش کردی نباید این میشده ناراحتی ک قابل درکه ان شا الله درست میشه در زمان خودش تا اون موقع غصه نخور

من تا یکسال بینیم کج بود بخاطر ورم بود بعدش ورم رفت خوب شد  اصلا بینی رو تا یکسال نباید قضاوت ...

عزیزم الان نزدیک کردم خوشکله از دور افتضاحه اصلا صورتم زشت شده عوض شدم انگاری خودم از خودم بدم میاد چ برسه ب شوهرم 

2740
عزیزم الان نزدیک کردم خوشکله از دور افتضاحه اصلا صورتم زشت شده عوض شدم انگاری خودم از خودم بدم میاد ...

ورمه من‌بعد عمل وقتی میخواستم چسب عوض کنم خودمو میدیدم گریه میکردم الان همه میگن کجا عمل کردی بهش زمان بده

این از بعد پل بینی کجا نه بخاطر پره ها. البته خیلیم چیز خاصی نیست. مثل دماغ طبیعی که ایراد جزئی داره ...

دعاکن درست شه بخدا اینقد جوش زدم دست و پاهام بی حس شدن آخر سکته میکنم

ورمه من‌بعد عمل وقتی میخواستم چسب عوض کنم خودمو میدیدم گریه میکردم الان همه میگن کجا عمل کردی بهش زم ...

آدم اینجوری روش نمیشه بیرون بره بخدا همش باید قایم بشه از همه 

به من گفت موز و آناناس و چیز گرم نخور تا جوش نزنی من خیلی جوش میزدم ولی واقعا اثر داشت و جوش صورتم هم کم تر شد برای کج بودن هم از بالا بین دو ابرو از پایین در گودی بالای لب باید باشه به نظرم کج نیست دماغتون

ن عزیزم امتحان کردم 

بله این فعلا ورم داره خوب میشه نگران نباش

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2706