2733
2734
عنوان

خواب دیدم بیاید لطفا

113 بازدید | 16 پست

خواب دیدم ک یکی توی خوابم بود و بهم گفت مرگت نزدیکه من توی خواب حالم خیلی بد بود بخاطر اینکه میخواستم بمیرم بعد بهش گفتم نمیخوام بهم گفت چیزی بود ک خودت خواستی 

بچه ها تاحالا کسی اینجور خوابی دیده منظورش چی میتونه باشه؟

نظرسنجی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار همچین خوابی دیدم خیلی خوشحال شدم ولی زندم هنوز

😐😂بعد چرا خوشحال ؟ ولی خیلی حال بدی بود دیشبش قبل از اینکه خواستم بخوابم گفتم خدا کنه بمیرم درگ بلند نشم‌بعد همچین خوابی دیدم

2731
2740
خب خیلی زندگی سختی دارم همش دارم زجر میکشم 

ما دعا کنیم که بمیریم هیچی نمیشه تازه گناهم هست 

مردن دست خداست بهتره بخوای زندگی بهتر بشه و برای خوب زندگی کردن تلاش کنی مرگ خودش هر وقت زمانش برسه میاد

ما دعا کنیم که بمیریم هیچی نمیشه تازه گناهم هست  مردن دست خداست بهتره بخوای زندگی بهتر بشه و ب ...

من مامانم از بابام جدا شد و الان ازدواج کرده ناپدریم آدم بدی از آب درومد همش مادرمون جلو چشمم کتک میزنه همه ی چیزا هم مال خودمونه ها خونه وسایل حتا کارم نمیکنه پولم خونه نمیاره مامانم خودش داره کار میکنه کرایه خونه و خرج خونه رو میده ولی اون خوشو صاحب خونه میبینه من شب تا صبح از ترس نمیخوابم تازه کنکوریم هستم هیچی نمیتونم بخونم کسیم نداریم مارو نجات بده بابامم ک اصلا منو دوست نداره ۸ منو ندیده عین خیالش نمیاد بعد من چطور زندگیمو بهتر کنم با این وضع؟

من مامانم از بابام جدا شد و الان ازدواج کرده ناپدریم آدم بدی از آب درومد همش مادرمون جلو چشمم کتک می ...

چرا طلاق نمیگیرد برین درخواست طلاق بدین با مدرک جای کتک از خونه بندازینش بیرون مرتیکه رو 😑

چرا طلاق نمیگیرد برین درخواست طلاق بدین با مدرک جای کتک از خونه بندازینش بیرون مرتیکه رو 😑

خیلی آدم پستیه زندان رفتس هیچی براش مهم نیست مه جرعت هیچ کاریو نداریم یه مدت مامانم خونه ترکت کرد رفتین خونه مامانش هروز میومد اونجا با سنگ شیشه هارو میشکست بت یه بطری اسید همیشه اونجا بود ک صورتمونو بسوزونه زنگ میزدیم ۱۱۰ هم سریع فرار میکرد تازه الانم فراریه بخاطر پرونده ۷ زندانی داره کسی نمیتونه بگیرش 

خب چه بهتر شب که خوابید درو غفل کن پنجره هم ببند و زنگ بزن پلیس بیاد ببرتش

یه بار باباش این کارو کرد میدونی چیکارش کرد؟

وقتی صدای پلیس اومد بزنین داخل راهرو بود گرفتش ریختش رو باباش میخواست آتیشش بزنه اگه مامانم نبود الان اون پیرمرد بدبخت  مرده بود ما هیچ کاری از دستمون بر نمیاد من ب خدا تکیه کردم ایشالا خدا خودش یه کاری برامون میکنه فقط میخوام یه بار یه لحظه خوش داشته باشم من از وقتی یادمه زجر کشیدم الان ۱۸ سالمه به روز خوش ندیدم‌همش کتک استرس 

آنقدر استرس میکشم ک الان ۷ روزه از پریودیم عقب افتاده هنوز پریود نشدم 

2706