2737
2739

کلا وضع زندگیش میتونه بهتر از یه دندانپزشک ایرانی باشه؟

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکز نمیکنم ، چون دندون تو ایران خیلی شغل خاصی محسوب میشه

تو اروپا خیلی اینطوری نیست

معمولا ایرانیاشون اینحا کار میکنن اونحا خرج میکنن اینطوری که شنیدم

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2731

خب معلومه درامد اونجا بیشتره نسبت به ایران

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔

جراح های زیبایی هم همینطور 

یه آقایی بودن ، من رفته بودم پیششون ایشون سه روز در هفته ایران بودن کار میکردن چون ایتجا درامدشون خیلییی بیشتر بود به نسبت

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2740

سلام عزیزم به چند فاکتور بستگی داره مثلا اگر الان شما بری اصلا قبولتون میکنن یا نه درآمد پزشک متخصص که کارش گرفته باشه حدود یک میلیون دلار هست ولی ممکنه به خاطر ایرانی بودن حتی قبولتون هم نکنن حتی اگر مدرکتون از امریکا باشه اگر پزشکی کارش در ایران بگیره وضع بهتری داره چون همین یک میلیون دلار کلیش را باید بده مالیات و غیره ولی هزینه در ایران خیلی کم تره همین حدودا هم درآمد داره  باز هم خیلی به شانس ربط داره اگر کارتون تو ایران نگیره حداکثر ماهی پنجاه میلیون دارید ولی من حتی دندانپزشکی میشناسم ماهی میلیارد ها درآمد داره

کلا اومدید در سایت نی نی سایت می پرسید خیلی اطلاعاتشون دقیق نیست😁 من با اعداد و ارقام میتونم ثابت کنم پزشک ایران در ایران وضعشون خیلی بهتره بله اگر شما پدر مادرتان ایرانی نبودید خیلی وضعتون بهتر بود ولی به قول یکی از همکارا اگر یک ایرانی خیلی باهوش و کاربرد با یک امریکایی معلول بره در رقابت شغلی در امریکا صد درصد امریکایی برنده میشه