2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم طرف منو بخاطر رنگ پوستم ول کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 40 پست

باید اول بهش میگفتی حال بهم زن ریختته مرتیکه هول بعدم بلاک میکردی بعدشم اسی من صمیمی ترین دوستم پوستش قشنگ شکلاتیه بصورت ژنتیکی 

انقدم کیسای خوبی سمتش هستن 

اعتماد ب نفستو ببر بالا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ بی شخصیت!

من تیره خیلی دوس دارم 

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
2731

ملاک مگه رنگ پوسته؟

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
2740

ما انسانها همه زیباییم اما با ویژگی های متفاوت، ایشون پوست تیره یا سبزه دوست نداشتن میتونستن جور دیگه بیان کنن، هرکس حق داره آدمی ک میاد تو زندگیشو طبق خواستش انتخاب کنه اما اینجور صحبت کردن فاجعست و اوج بی شخصیت بودنشو نشون داده، خوشحال باش ارتباطت با چنین آدمی قطع شد اینجور کسا فردا کوچکترین کسالتی داشته باشی رهایت میکنن، رنگ پوست ک نقص نیست عزیزم منم رنگ پوستم سبزست، اما هر آدمی نقصایی داره حالا چ اخلاقی و ظاهری دنبال کسی باش که اول عاشق روحت بشه بعد جسمت،همچنین از سمت خودت...، امیدوارم خدا یه آدم کامل با درک و فهم بالا و صد راهت بذاره زیبا♥️

خدایا شکرت♥️
عزیزم شما تند تند باید بهش پیام بدی و اصلا بلاکش نکنی و بگی گناه منه پوستم این رنگیه باید همه سفید ب ...

خدا خیرت بده حرف دلمو زدی 

اخه میدونی چیه حالا فردا دنیا هزار تا حالت داره مثلا خانم حامله میشه زایمان میکنه چاق میشه لاغر میشه و... اونوقت میخواد چیکار کنه 

حالا باز جای شکرش باقیه نگفته عکس بدنتو بفرست ببینم میپسندم یانه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706