2737
2734
عنوان

رفتار مامانم چرا واقعاً اینجوریه؟

138 بازدید | 18 پست

هی غر الکی میزنه میزنه تا بابام عصبی بشه یا من عصبی بشم ی جنگ درست بشه بعد ساکت میشه

همرو ریز ریز میندازه به جون هم بعد راحت میشه 

وقتایی که بابام هست اینجوره

مثلا میگه فلانی کار نمی‌کنه فلانی تو گوشیه همش فلانی بیسار در صورتیکه وقتی تنهاییم نمیگه

مثلا من میرم اشپز خونه بابامم میاد آشپزخونه سریع میگه این دوتا کاسه رو میشستی دیگ ( در صورتیکه من خیلی کاری ام و اصلا یدونه لیوان تو سینکه)

یا از بیرون میاد سماور آب داره الکی میگه ی دقیقه دیر میرسیدم سماور می‌سوختا

فقطم با من اینجوری نیست با داداشمم همینه 

از بابام به ما میگه که پول نمیده فلان

همرو باهم دعوا راه میندازه خودشم میزنه به مظلوم نمایی

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریضه بنده خدا

اینجور نگو

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2731
افسردگی نداره؟

چ ربطی به افسردگی داره 

دیگ اینجوریه اخلاقش خودشو میخاد عزیز بابام کنه

مامان منم اینجوریه الانم داره غرمیزنه قابلمه غذاروبدگذاشتم روگازمن که ازاول صبح بیدارمیشم همه کارهاخونه انجام میدم اخرشم به فحش ودعواتموم میشه من صددفعه فکرخودکشی هم کردم بعضی وقتهافکرمیکنم چرابایدرودنیاباشم 😔

مامان منم اینجوریه الانم داره غرمیزنه قابلمه غذاروبدگذاشتم روگازمن که ازاول صبح بیدارمیشم همه کارهاخ ...

فقط بع ازدواج فکر بکن

2740
اینجور نگو

چی بگم پس😐وقتی اومدی اینجا بدشو میگی انتظار چیو داری؟و اینکه مریضه رو‌جدی گفتم از نظر روحی بیماره ادمارو به جون هم میندازه و اروم میشه باید ببرینش روان پزشک نمیدونم چرا همه فکر میکنن مریضی فقط جسمیه

ازدواجم نمیزاره هرکس میادیک ایرادمیگیره میخوادبمونم خونه کاراشوانجام بدم

ازدواج بکن کیس خوب دیدی

برو سر خونه زندگیت

همین ادم موندی خونه میزنه تو سرت که ترشیدی

ماهم همینجوری بودیم. ازدواج کردم اصطکاک کمتر شد. مادرو باید احترام گذاشت. بشین به حرفاش گوش کن قشنگ . ببین جی تو دلشه. برو تو عمق وجودش بزار خودشو تخلیه کن برات

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با او چه کرده
ازدواج بکن کیس خوب دیدی برو سر خونه زندگیت همین ادم موندی خونه میزنه تو سرت که ترشیدی

۱۶ساله بودم بزورعقدم کردن بابدبختی جداشدم بهم گفت بایدزن پیرمردشی خودموبازبدبخت کردم شدم زن یک مردزن طلاق داده۹سال ازم بزرگ ترراحت شم خیانت کردجداشدم الانم باکسیم ۸سال مامانم خواهرم همش بدشومیگن اونم نمیادتکلیفم مشخص کنه تروخدابرام دعاکنیدامروزم جدی انداختمش بیرون اززندگیم خدابخوادبرم جایی پرستاری زندگیم ازبی هدفی دربیاد😔

چ ربطی به افسردگی داره  دیگ اینجوریه اخلاقش خودشو میخاد عزیز بابام کنه

مامان منم ی مدت رفتارای اینطوری داشت 

منو پیش همه خراب میکرد ..

پیشه فکو فامیل و ..

حتی میگفت غذا درست نکن بدم میاد بابات و بچه ها تعریف میکنن 

و معلوم شد افسردگی حاد داره 

2706