2733
2734
عنوان

اخلاقای دخترم کپ باباشه تروخدا بگید چکارش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه معصوم ۴ ساله آخه؟ میشه بجای برچسب زدن کار هاشو مثال بزنید ما ببینیم طبیعیه یا نه؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731

خواهرم از شوهرش جدا ‌شد بخاطر اخلاقای بد الان دخترش نائب السلطنه شده خواهرم میگه از دست اون فرار کردم از دست این نمیتونم 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2740

منم تازه بعد بچه دار شدن متوجه شدم خیلی خصوصیات ژنی هست 

مثل بد جنسیی و حسادت و قانع نبودن و خساست و ...

البته بچه خودم خدا رو شکر خوبه ولی تازه بعد بچه دار شدن تو تفاوت های بچه خودت و بچه های فامیل دقیق می شی!  می بینی بچه سه ساله چقدر از همون کوچیکی اخلاقش فرق داره! 

مثلا یه شکلات دادم به بچه خواهرشوهرم گفتم برو بده به اون بچه فامیل ، رفت تا نزدیکی بچه بعد شکلات گرفت تو مشتش و رفت اون طرف باز کرد و خودش خورد!   بعدش یه شکلات دادم دست بچم دوباره گفتم بده به اون بچه ، راحت رفت جلو و دستش دراز کرد و داد به اون بچه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
تربیت هم خب خیلیی مهمه

یه فامیل داریم خیلی بدجنسه ، بچه ۵ سالش کپی خودشه ، دقیقا تو بازی ها و حرف هاش می شه بدجنسی دید! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
یه فامیل داریم خیلی بدجنسه ، بچه ۵ سالش کپی خودشه ، دقیقا تو بازی ها و حرف هاش می شه بدجنسی دید!&nbs ...

خب اونجوری بارش آورده 

اگه همون بچه رو خانواده ای بااخلاق دیگه بزرگ میکرد فرق میکرد کلییی

الهی به امید تو
پس مامانش تو تربیتش چه نقشی داشته؟ خداییش اینایی که گفتی مال بچه چهار ساله نیستااااا بچه ت ا ...

هم قیافه هم اخلاقش کپ بخدا انقد قدر نشناس عین باباش صب تاشب مهربونی یادش میدم اما باز هیچچچ

2706