2733
2739

مث شوهرمه ذاتا ندید بدید باهمه دشمن همرو مسخره میکنن مهربونی ت وجودشون نیس.لجباز یک دنده.بخدا هرچی باباش ریخته این جم کرده نید هنوز بچس چون کپ همه حرفا و کاراشو داره اون بدجنسه همرو دطد دشمن میبینه ندید بدیده اینم کپ اونه.دارم دیوونه میشم چکاکنم مث اون نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دبگه شده چیکار میخوای بکنی

منم همیشه میترسم هم خونواده خودم بدن هم خونواده شوهرم دوست دارم بچم ب هیچکس نره ادم بار بیاد

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2731
2740
دبگه شده چیکار میخوای بکنی منم همیشه میترسم هم خونواده خودم بدن هم خونواده شوهرم دوست دارم بچم ب هی ...

متاسفانه ژن خیلی مهمه.

من تو عمرم ب ی بچه ام دروغ نگفتم ولی پسرم بشدت دروغگو هست با اینکه کلی صفات خوب داره ولی دروغگو هست و ب عمه ی بی صفتش رفته

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2706