2737
2739
عنوان

یه لحظه بیاید قضاوت کنید

113 بازدید | 10 پست

بایکی از دوستام یعنی رفته بودیم بیرون اون پول نداشت من حساب کردم پول اسنپ و غذارو...

بعد جالب اینه که اون سرکار میره من بی پولم از مامانم پول گرفته بودم رفته بودم بعد الان رفته ۴ تومن داده مانتو خریده بهش گفتم چرا دنگتو نمیدی؟طلبکار شد ازم میگه هرکاری برام میکنی پول میخوای و فلان خیلی ناراحت شدم از دستش گفتم سو استفاده میکنی ازم برگشته میگه تو سواستفاده میکنی ،صدبار تاحالا ازم پول قرض گرفته بااینکه خودش سرکار میره گفتم دیگه حق نداری پول بخوای ازم...یه بارم میخواست دوست پسرشو سورپرایز کنه من کلی کار داشتم گفتم نمیتونم بیام گفت بهت ۵۰۰ میدم بیا منم همرو پیچوندم با بدبختی رفتم آخر نداد بهم.....

دوسته یا راهزن؟

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صرفا جهت یادآوری

هیچکدوم از ماها قاضی نیستیم و قضاوتی هم اگه میکنیم از دیدِ خودمونه و اشتباهه و در اثل قضاوت نیست و فقط نظرمونه

پس بهش استناد نکنید ✌🏻

پستام حرفای دلمه مینویسم یادم‌بمونه پستی بلندی های زندگیمو 
2738