2733
2739

سونو ان تیم عددش ۲.۲۶ بود 

آزمایش غربالگری هم دوبار تکرار شده الانم فرستادنش اصفهان 

الان خیلیا میگن ما آزمایشامون مشکل داشته ولی بچمون سالمه سالمه 

میخام اگه دکتر بهم گفت بچت مشکل داره بازم نگهش دارم تا سونو بعدی ببینم اونجا دکتر چی بهم میگه 

کسی از سونو آنومانی خبر داره ک چ بیماری هایی رو مشخص میکنه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید مشخص کنه عزیزم انشاالله نی نی سالمه توکل بخدا کن براش چله توسل بردار 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2731
نمیدونم تو کدوم مرحله ست ولی بله 

سونو گرافی تشکیل قبل 

سونو ان تی 

بعدش سونو آنومانی 

ینی اگه مشکلی باشه تو اون سونو مشخص میشه ؟

شما از کجا میدونید میشه لطفا کمکم کنی خیلی استرس دارم 

گلم ان تی فقط ی حدسه واسه مطمئن شدن ی ازمایش دیگم ازت میگیرن 

همون ک یه سوزن بزرگ میکنن تو شکمت و از اب دور بچه برمیدارن 

امیدت ب خدا باشه گلم انشالله ک چیزی نیست🖤♥️

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
2738

آره سونو آنومالی برا همین چیزاست، ولی دلت رو بد نکن هم اطلاعات بگیر راحب بزرگ کردن همچین بچه هایی چون خیلیا گفتن اون چیزی ک فکر میکردن نبوده و خوشحالن نگه داشتن. هم این که خیلیااا گفتن با وجود آنومالی مشکوک بچه سالم بوده

سونو گرافی تشکیل قبل  سونو ان تی  بعدش سونو آنومانی  ینی اگه مشکلی باشه تو اون سون ...

من خودم ۱۶ سالمه ولی با توجه به صحبت و تجربه ی اطرافیان این و گفتم 

مثلا یکی بود یک هفته مونده به زایمان رفت دکتر شانسی شانسی، دکتر گفت بچه مشکل داره فکر کنم غربالگری بوده

چرا آزمایش سلفری نمیدی خیالتو راحت کنی؟؟؟؟

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مترجم ترکی استانبولی.💕دختر قشنگم مامان بابا منتظرتن با اومدنت زندگیمونو روشن کن💕         

میگن آمینوسنتز مشخص میکنه دقیق

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2706